41-letnia wokalistka "Jaka to melodia" w ciąży. Podzieliła się nowiną po długiej nieobecności

2021-09-18 15:48
Aneta Figiel w ciąży. Wokalistka Jaka to melodia? wróciła
Autor: Facebook/AKPA Aneta Figiel w ciąży. Wokalistka "Jaka to melodia?" ujawniła się po długim czasie

Wszyscy wierni fani programu TVP "Jaka to melodia?" z pewnością pamiętają uroczą wokalistkę Anetę Figiel, która śpiewała solo i w duecie z innymi wokalistkami oraz z Robertem Janowskim. Śliczna i uzdolniona artystka ma na swoim koncie kilka muzycznych projektów. 41-letnia Aneta Figiel ogłosiła, że jest w ciąży!

Aneta Figiel jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Brała udział w muzycznych talent show. W 2002 roku dotarła do półfinałów pierwszej edycji programu telewizji Polsat "Idol". W 2003 wzięła udział w programie "Szansa na sukces", który wygrała wykonując piosenkę zespołu "Ira". W 2010 Aneta Figiel próbowała dostać się na Eurowizję, ale nie przeszła krajowych selekcji. Wokalistka ma na swoim koncie dwa albumy, 14 marca 2021 wydała singiel "Szarp Pan Bas". Oczywiście znaczna część osób będzie kojarzyła ją z programu TVP "Jaka to melodia?". Figiel śpiewała tam od 2003 roku razem z Agatą Dąbrowską i Magdaleną Tul. Panie tworzyły urocze trio. Gdy w 2018 roku zmieniono formułę show, a miejsce Roberta Janowskiego zajął Norbi, wokalistka również przestała tam występować.

Kochani moi❤️ Po dość długiej nieobecności nadchodzę ze zdjęciami z ostatniego koncertu i nowiną - Aneta Figiel pochwaliła się radosną nowiną na Facebooku. Solistka dodała kilka zdjęć z widocznym ciążowym brzuszkiem. Natychmiast posypały się gratulacje. 

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

SPRAWDŹ TO: "Magia nagości": zarobki, pomoc psychologa i rozbieranie. Bohater zdradza, co tam się dzieje

ZOBACZ: Doda zeskanowała swoje ciało. Można kupić 400 kawałków gwiazdy. Jak to możliwe?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE