Doda zeskanowała swoje ciało. Można kupić 400 kawałków gwiazdy. Jak to możliwe?

2021-09-18 12:46
Doda zeskanowała swoje ciało
Autor: Instagram Doda zeskanowała swoje ciało

Doda zrobiła coś jako pierwsza na świecie. Piosenkarka pochwaliła się, że będzie sprzedawać swoje ciało w 3d. W wirtualnym świecie będzie dostępnych jej 400 kawałków! Jak to możliwe? Doda jest zachwycona, że zainwestowała w interes przyszłości. Wypowiedź Dody szokuje! Sprawdźcie do czego namawia fanów!

Doda nie przestaje zaskakiwać. Czy znacie bardziej "szaloną" i zdeterminowaną polską gwiazdę? Piosenkarce nie wystarcza muzyka i film, postanowiła zainwestować w kolejny biznes. Nikt jej nie powstrzyma do przekraczania barier. Dorota Rabczewska sprzedaje kawałki swojego ciała! Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak! Doda pilnie ćwiczy i chętnie prezentuje boskie ciało. Nie uwierzycie, co wyrabiała ostatnio w metrze! Piosenkarka założyła obcisły strój i wykonywała zadziwiające pozy w powietrzu. Teraz szokuje czymś mocnym. Wyjaśniła to na filmikach poniżej. Doda zainwestowała w NFT, czyli non fungible token - certyfikaty własności, które powodują, że możecie być właścicielami czegoś, co istnieje tylko w świecie cyfrowym:

Zrobiłam, jako pierwsza na świecie, skan 3D, który razem z Fandise podzieliliśmy na ponad 400 części i te części będą sprzedawane w formie NFT, co oznacza, że będziecie właścicielami mnie. Najlepsze jest to, że osoba, która będzie taka szalona i kupi wszystkie części, to mogą sobie mnie wydrukować w 3D, mogą mnie wziąć i postawić realnie. Uwierzcie mi, że ten skan, pozycja, strój i to wszystko przygotowałam dla wszystkich możliwych fetyszystów wszystkiego! 

Szokujące wyznanie Dody. Próbowała się zabić?!

ZOBACZ: "Magia nagości": zarobki, pomoc psychologa i rozbieranie. Bohater zdradza, co tam się dzieje

Pierwszy zestaw składa się z 30 fragmentów ciała Dody, czyli tokenów. Fani mają mieszane uczucia, ale artystka niczym się nie przejmuje i jest bardzo podekscytowana nowym przedsięwzięciem. Uważa, że trzeba iść z duchem czasu, choć niektóre rzeczy mogą wydawać się ludziom idiotyczne. 

Sonda
Kupilibyście ciało Dody? Jak reagujecie na jej pomysły?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE