Glinka

i

Autor: akpa Glinka

Co za brzuch!

45-letnia Kasia Glinka wije się w bikini na piasku! Figura jak u nastolatki. Zdjęcia robią wrażenie!

2023-02-20 22:24

Katarzyna Glinka (45 l.) znana jest między innymi z serialu "Barwy szczęścia", ale występowała też w innych produkcjach i zaskarbiła sobie sympatię fanów. Niestety, aktorka ma za sobą wiele smutnych wydarzeń w życiu prywatnym. Po najnowszych zdjęciach w mediach społecznościowych widać, że odżywa. Wije się w bikini na piasku! Ma ciało jak nastolatka, zdjęcia naprawdę robią wrażenie.

Katarzyna Glinka to znana i lubiana aktorka, której popularność dała ważna rola w serialu "Barwy szczęścia". Kasię można jednak było podziwiać też w innych produkcjach oraz na deskach teatru. I choć życie zawodowe układało jej się dobrze, to nieco gorzej było w przypadku życia prywatnego. Przemysław Gołdon, jej pierwszy mąż, nie był tym jedynym, bo małżeństwo z nim zakończyło się rozwodem. Z tego związku Kasia Glinka ma syna Filipa. Drugi syn, Leo, to z kolei jej dziecko z Jarosławem Bienieckim, z którym związek też się nie udał. Latem zeszłego roku para potwierdziła, że się rozstała. Aktorka przeżywała trudne chwile, ale po zdjęciach w mediach społecznościowych widać, że odżywa. Pochwaliła się sesją w samym bikini! Ma figurę jak u nastolatki.

45-letnia Kasia Glinka wije się w bikini na piasku! Figura jak u nastolatki. Zdjęcia robią wrażenie!

Kasia Glinka po rozstaniu z ostatnim partnerem mówiła w mediach o tym, że jest teraz "bardzo zajęta miłością, którą ma dla siebie samej". Widać tego efekty, bo aktorka po prostu promienieje na ostatnich zdjęciach.

"Miami. Startujemy!!!!! Dziś standardowo #plażing - a co!!!!! Udziela mi się atmosfera luzu i totalnej akceptacji. Tego na pewno można tutaj się uczyć. Uśmiechu i pogody ducha. Przesyłam słońce dla tych, którzy potrzebują", napisała Glinka na Instagramie (pisownia oryginalna).

Pod zdjęciami fala pochlebnych komentarzy. Ludzie są pod wrażeniem figury Kasi, wskazują, że ma ciało jak nastolatka! 45-letnia aktorka faktycznie wygląda fenomenalnie. Zresztą, oceńcie sami, zdjęcia znajdziecie poniżej.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Szokujące ZDJĘCIA Kasi z Barw szczęścia! Kiedyś Kasia Glinka wyglądała zupełnie inaczej. Trudno ją poznać!

Sonda
Czy Katarzyna Glinka to dobra aktorka?
Ciężko chorowała po śmierci córki. Gwiazda "Klanu" zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.
Nasi Partnerzy polecają