59-letnia żona Cezarego Żaka eksponuje wdzięki na motorówce

i

Autor: AKPA/Podlewski, Instagram/@katarzynazak.official

Udane wakacje

59-letnia żona Cezarego Żaka eksponuje wdzięki na motorówce. Katarzyna Żak ma figurę nastolatki!

2022-08-03 21:39

Katarzyna Żak to aktorka znana z produkcji takich jak "Plebania", "Ranczo" czy "Klan". Prywatnie jest żoną Cezarego Żaka (61 l.). Małżeństwo właśnie spędza wakacje w Hiszpanii. Zdjęciami z podróży chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Na jednej z fotografii widzimy Katarzynę Żak w kostiumie kąpielowym. Kobieta ma ciało nastolatki!

Katarzyna Żak to aktorka, której rozpoznawalność przyniosła rola Danuty Kwiatkowskiej w serialu "Klan" oraz Aliny Krawczyk w "Miodowych latach". Widzowie znają ją również z "Rancza", "Plebanii", "Na Wspólnej" czy "M jak miłość". Katarzyna Żak jest żoną aktora, Cezarego Żaka. Para poznała się w trakcie studiów, podczas obozu jeździeckiego. Dwa lata później, w 1985 roku, ślubowali sobie miłość przed ołtarzem. Państwo Żakowie doczekali się dwóch córek: Aleksandry (34 l.) i Zuzanny (27 l.). 

Małżeństwo uwielbia spędzać ze sobą czas. Katarzyna Żak chętnie upamiętnia ich randki, wypady i wakacje zdjęciami, które następnie publikuje w mediach społecznościowych. Ostatnie fotografie z wakacji, jakimi podzieliła się ze swoimi fanami, rozpalają do czerwoności! Widzimy na nich kobietę w jednoczęściowym kostiumie na jedno ramię, którego krój doskonale podkreśla jej długie nogi i szczupłą sylwetkę. Można bez wahania powiedzieć, że żona Cezarego Żaka ma figurę nastolatki! Co do tego nie mają wątpliwości również fani aktorki. W komentarzach pod postem posypały się komplementy:

Ale nóżki, ho, ho

Ulalalaaaa, co za nogi!!

No Pani Kasiu... Co za figura

Wow, pani Kasiu, rozbiła pani bank

Pani Kasiu, piękna z Pani kobieta

Zgadzacie się?

Tak wygląda dom babki zielarki z "Rancza". Kultowa chatka popada w ruinę. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii

Cezary Żak ukrywał przed wszystkimi straszną chorobę
Sonda
Byłeś fanem serialu "Ranczo"?
Nasi Partnerzy polecają