Piotr Adamczyk podbija Hollywood!

i

Autor: Jordan Strauss/Invision/AP, East News

Międzynarodowa sława

Piotr Adamczyk podbija Hollywood! Pojawił się z żoną na premierze filmu z Bradem Pittem

2022-08-03 18:48

Piotr Adamczyk (50 l.) od pewnego czasu robi karierę za granicą. Mężczyzna zagrał w trzech amerykańskich produkcjach, które przyniosły mu międzynarodową rozpoznawalność. Ostatnio aktor i jego żona, Karolina Szymczak (31 l.), pojawili się na premierze filmu "Bullet train", która miała miejsce w Hollywood. Żadne z nich nie grało jednak w tej produkcji. Co tam robili? Sprawdźcie!

Piotr Adamczyk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Na ekranie mogliśmy zobaczyć go w roli Karola Wojtyły w filmach "Karol. Człowiek, który został papieżem" oraz "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem", a także Fryderyka Chopina w "Chopin. Pragnienie miłości". Poza tym zagrał w produkcjach takich jak np. "Lejdis", "Och, Karol", "Listy do M.", "Imię róży" czy "Czas honoru". Od pewnego czasu Adamczyk robi karierę za granicą. W jednym z ostatnich wywiadów z "Gazetą Wyborczą" mężczyzna przyznał, że coraz rzadziej dostaje propozycje ról w kraju, więc pojawia się tam, gdzie jest dla niego praca. Aktor zagrał w "Hawkeye" produkcji Marvela, "Night Sky" Amazon Prime Video oraz "For All Mankind" Apple TV+. 

Piotr Adamczyk i jego żona wyglądali w Hollywood jak milion dolarów! Zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii

Ostatnio Piotr Adamczyk i jego żona, Karolina Szymczak, pojawili się w Hollywood na premierze filmu "Bullet Train" z Bradem Pittem w roli głównej. Para aktorów chętnie pozowała do zdjęć. Adamczyk miał na sobie klasyczny granatowy garnitur, a Szymczak elegancką, krótką sukienkę z głębokim dekoltem. Co ważne, żadne z małżonków nie grało "Bullet Train". Ich pojawienie się na premierze może mieć jednak związek z faktem, że już niedługo na ekrany wejdzie film "Babylon", w którym Karolina Szymczak zagra u boku Brada Pitta.

Piotr Adamczyk musi pękać z dumy!

Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Kurskiego na pojedynek!
Sonda
Myślisz, że Piotr Adamczyk zrobi wielką karierę w USA?