Adamczyk będzie przewodnikiem Joanny Kulig po Los Angeles? Namawia aktorkę do przeprowadzki

i

Autor: Kurnikowski/AKPA, Baranowski/AKPA

Adamczyk będzie przewodnikiem Joanny Kulig po Los Angeles? Namawia aktorkę do przeprowadzki

2022-04-10 20:21

Piotra Adamczyk już ponad rok mieszka z ukochaną Karoliną w Los Angeles. Obecnie namawia on do wyprowadzki z Polski koleżankę z branży – Joannę Kulig. Syn aktorki już uczęszcza do amerykańskiego przedszkola, a ona wkrótce zagra w komedii „She came to me” u boku takich światowych sław jak Anne Hathaway czy Mathew Broderick. Czy artystka ulegnie namowom znajomego i podąży za ścieżką kariery do USA?

Piotr Adamczyk ostatnie półtora roku pracował na planie filmowym w USA. Aktor odnosi sukcesy na światową skalę. Wystąpił on w serialu „Hawkeye” produkcji Disney+. Doczekał się on własnego plakatu, który pojawił się na oficjalnym profilu Marvela. Adamczyk zyskał wielkie uznanie fanów oraz dużą ilość gratulacji od znajomych z branży.

Adamczyk wraz z żoną Karoliną żyją w dwóch domach. Jeden z nich – rodzinny – znajduje się w Polsce. Drugim, jest dom wynajmowany w Stanach Zjednoczonych. Fani mówią w żartach, że teraz parze do szczęścia brakuje jedynie potomka.

Podobne życiowe kroki podjęła Joanna Kulig. Jest ona aktorką równie prężnie rozwijającą karierę, jak Piotr Adamczyk. Kulig szanowana jest za granicą za swój talent. Wciąż otrzymuje dużą ilość propozycji zawodowych z Ameryki, co skłoniło ją do rozważań o przeniesieniu się na stałe do Los Angeles.

Piotr Adamczyk w mieście tym mieszka już od ponad roku, dlatego namawia on swoją koleżankę po fachu do poczynienia tego kroku. Chce on zostać jej przewodnikiem i dzielić się doświadczeniami.

W najbliższym czasie ruszają zdjęcia do komedii pt. „She came to me”, w której zagra Joanna Kulig. Wystąpi ona na ekranie u boku takich gwiazd jak Anne Hathaway czy Mathew Broderick. Ze względu na takie plany zawodowe aktorka stara się nieustannie szlifować umiejętności językowe. Robi to min. poprzez rozmowy w języku angielskim z bezdomnymi.

Jaś – synek Kulig już uczęszcza do amerykańskiego przedszkola. Artystka chętnie angażuje się w projekty nie tylko z dziedziny filmowej. Tym razem w jej planach jest wydanie solowego albumu muzycznego. Wychowuje ona Jasia wraz z reżyserem i scenarzystą Maciejem Bochniakiem.

Sonda
Cenicie Piotra Adamczyka jako aktora?
Wielkie otwarcie sezonu motocyklowego 2022 w Łodzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany