Też tak robicie?

Agata Młynarska i jej nietypowy sposób na lepsze trawienie. Gwiazda wino popija zupą

2023-08-25 4:04

Agata Młynarska (58 l.), podobnie jak inne gwiazdy TVN, spędza czas w Sopocie. To właśnie tam odbyła się prezentacja jesiennej ramówki stacji, w której pojawi się nowy program dziennikarki. Nie samą pracą jednak żyje człowiek. Korzystając z uroków nadmorskiego miasta, Młynarska razem z mężem wybrali się na obiad do tajskiej restauracji. Zamówione wino chyba jej nie zasmakowało, ponieważ każdy łyk zapijała zupą.

Myśląc o urlopie nad morzem, pierwszym obiadowym skojarzeniem jest rybka. Ale nie dla Agaty Młynarskiej. Razem z mężem zdecydowali się na bardziej orientalną kuchnię. Do obiadu gwiazda zamówiła czerwone wino, które jak wiadomo - pomaga organizmowi trawić tłuste i ciężkie dania. Każdy łyk trunku jednak zapijała... zupą. Nie wiadomo, czy to przez smak potrawy, czy może przez znany tylko sobie powód. Przyjęło się jednak, że kolejność powinna być odwrotna, ale najważniejsze, że gwiazda wyszła najedzona.

Agata Młynarska poprowadzi program w TVN Style: „Stylowe taxi Agaty Młynarskiej”

Gwiazda jesienią poprowadzi program „Stylowe taxi Agaty Młynarskiej”. - Agata będzie zapraszała do swojej taksówki bliskich i przyjaciół gwiazdy, którzy będą o niej opowiadać. A gwiazda będzie jechała za nimi kolejnym samochodem, a potem nastąpi konfrontacja - opowiada Przemysław Kwiatkowski, szef TVN Style. - Chcemy, by TVN Style było bliższe kobietom i oglądając stację mogły złapać trochę oddechu - dodaje.

Przed taką jazdą wino nie będzie wskazane.

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Agata Młynarska
Sonda
Lubisz Agatę Młynarską?