Agata i Piotr Rubikowie

i

Autor: AKPA Agata i Piotr Rubikowie

Agata Rubik przeszła sporą zmianę w wyglądzie. Uprzedziła męża: "szykuj się na nową babę w domu"

2021-11-30 19:20

Agata Rubik odświeżyła swój wizerunek. Zdobyła się na sporą zmianę, która dodatkowo ma działanie charytatywne. Żona Piotra Rubika już nie wygląda tak, jak na zdjęciu wyżej. Po metamorfozie uprzedziła męża, że może spodziewać się całkiem innej kobiety w domu. Zobaczcie!

Agata i Piotr Rubikowie są małżeństwem od 2008 roku. Doczekali się dwóch prześlicznych córek: Heleny i Alicji. Cała rodzina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Rubikowie nie mają problemów z pokazywaniem dzieci w Internecie. Dziewczynki mają talent do śpiewania i tańczenia, czym bardzo chętnie się chwalą. Agata i Piotr wzięli udział w programie "Power couple". Tam przybliżyli fanom kulisy swojego małżeństwa. Kompozytor sypał na ekranie żartami jak z rękawa. Z jego ust padały suchary o seksie i wulgaryzmy. Niedawno wyszło na jaw, jakie wykształcenie ma Agata Rubik. W 2005 roku żona gwiazdora, jeszcze jako Agata Paskudzka, brała udział w konkursie Miss Polonia. Gdy wyszła za mąż zajęła się domem i nigdy nie narzekała. Sprawdźcie tutaj, co powiedziała na temat swojego wykształcenia i o obecnym zawodzie. Żona Rubika zmieniła teraz coś w swoim wyglądzie. Ścięła swoje długie włosy na cel charytatywny! Jej blond pasma miały 72 cm. Po wyjściu od fryzjera oddała ponad 40 cm włosów na peruki, które przekazywane są bezpłatnie osobom w trakcie chemioterapii. 

- Zamierzam przekazać włosy na Fundację Rak'n'Roll. Może komuś się przydadzą na perukę (...) Powiem wam szczerze, że musiałam dojrzeć do tej decyzji, ale przecież nie można mieć całe życie długich włosów. Trzeba jakieś zmiany wprowadzić.

W galerii poniżej znajdziecie Agatę Rubik w różnych fryzurach. Tak wyglądała piękna żona Piotra Rubika

SPRAWDŹ TO: Tak wygląda teraz 69-letni Bogusław Linda. Zaszył się na innym kontynencie [ZDJĘCIA]

Sonda
Jakie fryzury lubisz?
Agata Rubik ścięła włosy

i

Autor: Instagram Agata Rubik ścięła włosy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE