Agnieszka Dygant i jej partner, Patrick Yoka

i

Autor: AKPA Agnieszka Dygant i jej partner, Patrick Yoka

Agnieszka Dygant z ukochanym ukrywają swojego syna przed mediami. Ujawniamy prawdę o jej rodzinie [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-03-10 18:16

Agnieszka Dygant zdobyła sympatię Polaków, kiedy wcielała się w rolę zakręconej i uroczej niani Frani w hitowym niegdyś serialu TVN. I choć bardzo często pojawia się w telewizji, niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Aktorka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i informacjami dotyczącymi życia zawodowego. W przeciwieństwie do innych gwiazd, nie pokazuje w mediach społecznościowych swojego syna, nawet z zakrytą twarzą, lub wtedy, gdy jest odkręcony. W naszym archiwum znaleźliśmy zdjęcia przestawiające ją z synem i partnerem. Zobaczycie je niżej.

Trzeba przyznać, że Agnieszka Dygant jest jedną z nielicznych gwiazd, które naprawdę nigdy nie pokazują swoich dzieci i skupiają się wyłącznie na kwestiach życia zawodowego. Dziś jednak Niania Frania z TVN zrobiła małe odstępstwo od tego, choć dalej w zachowującym prywatność stylu. Dumna Agnieszka Dygant pokazując swoje zdjęcie pochwaliła się, że jej syn Xawery skończył właśnie 11 lat i życzyła mu wszystkiego najlepszego. 

Ojcem jej dziecka jest Patrick Yoka, jeden z najbardziej znanych scenarzystów w Polsce. Para poznała się 15 lat temu na planie serialu "Fala zbrodni" i do dziś uważani są za jedną z najbardziej zgodnych i tajemniczych par w polskim show biznesie. 

NIE PRZEGAP: Widzowie TVP zobaczyli Edytę Górniak i nie mogą uwierzyć, co się z nią dzieje! "Wyglądała TRAGICZNIE"! [ZDJĘCIA]

- Agnieszka stała się bardziej kobieca. To zasługa Paricka. Traktuje ją jak dżentelmen. Przysuwa krzesła, daje kwiaty. Jest ciepły, opiekuńczy. Nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że już są mężem i żoną – mówiła jakiś czas temu znajoma aktorki na łamach "Dobrego Tygodnia".

Agnieszka Dygant i partner ukrywają syna. Zobaczcie zdjęcia paparazzi gwiazdy serialu "Niania" w TVN

Zarówno Agnieszka Dygant, jak i jej partner konsekwentnie chronią prywatności swojego syna. Na próżno szukać jego zdjęć w sieci. Choć paparazzi robią aktorce zdjęcia w sytuacjach prywatnych, gdy np. jedzie z partnerem i synem na wakacje, to twarz chłopca zawsze jest zakryta. Jedyne co na nich widać to burza brązowych loków i to, że chłopiec jest już coraz wyższy.

Agnieszka Dygant udzieliła jakiś czas temu wywiadu "Gali", w którym jedyną rzeczą, którą zdradziła, a która dotyczy jej syna, jest fakt, że jest wyjątkowo nadopiekuńczą mamą, choć stara się, żeby tak nie było. Wielu rodziców posyła swoje dzieci do talent show, Fakt zapytał aktorkę, czy ona również posłałaby swojego syna do takiego programu. Aktorka stanowczo odpowiedziała, że wolałaby nie chwalić się synem w telewizji. 

NIE PRZEGAP: Przyłapała go z głową w kroczu 7-letniej córki. Porażające informacje tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Jej zdrowe podejście do tego, by trzymać syna z dala od show-biznesu nie dziwi zwłaszcza, że doskonale wie, jakie pułapki mogą tam na niego czyhać. Pytana o sukces swojego związku, odpowiedziała:

- Im mniej się o tym mówi w wywiadach, im rzadziej łazi się na ścianki, tym bardziej się udaje. Przynajmniej tak jest u nas.

I trzeba przyznać, że jest w tym wiele racji, bo para wygląda na bardzo szczęśliwą. Zobaczcie nasze archiwalne zdjęcia Agnieszki z partnerem i synkiem w galerii niżej.

NIE PRZEGAP: Już niedługo więcej ich nie zobaczycie w DDTVN?! Szokujące doniesienia o Filipie Chajzerze i Małgorzacie Ohme

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
Nasi Partnerzy polecają