Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, DDTVN

i

Autor: AKPA Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, DDTVN

Już niedługo więcej ich nie zobaczycie w DDTVN?! Szokujące doniesienia o Filipie Chajzerze i Małgorzacie Ohme

2021-03-10 21:28

Według najnowszych doniesień mediów szykują się wielkie zmiany w programie DDTVN. Podobno TVN prowadzi negocjacje z Marzeną Rogalską, która razem z Beatą Sadowską miałaby stworzyć nowy duet w śniadaniówce. Filip Chajzer od zawsze wywoływał skrajne emocje widzów, którzy albo go uwielbiają, albo wręcz nie znoszą, czemu już nie tylko dają upust w komentarzach w sieci, podjęli kolejne kroki, przez które prezenter i jego partnerka Małgorzata Ohme mogą już niedługo przestać pojawiać się na wizji. Poznajcie szokujące szczegóły.

Filip Chajzer ma na swoim koncie wiele spektakularnych wpadek, po których profile DDTVN zalewały prawdziwe lawiny negatywnych komentarzy od wściekłych widzów. Jak donosi informator portalu Pudelek.pl, widzowie po prostu zaczęli się od niego odwracać. Kiedy śniadaniówkę prowadzą Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, ludzie po prostu przełączają kanał i oglądają "Pytanie na śniadanie" w TVP. 

NIE PRZEGAP: Agnieszka Dygant z ukochanym ukrywają swojego syna przed mediami. Ujawniamy prawdę o jej rodzinie [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

- Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie cieszą się zbytnią sympatią widzów, a pasma z ich udziałem mają dużo mniejszą oglądalność niż z innymi prowadzącymi. Kiedy oni prowadzą program, większość widzów wybiera "Pytanie na śniadanie" - powiedział portalowi informator z TVN. 

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme wylecą z DDTVN? Informator ujawnia wielkie plany dyrektora TVN

Według informatora portalu Edwardowi Miszczakowi zależy na podniesieniu oglądalności. Według nieoficjalnych informacji TVN planuje zatrudnienie kolejnych duetów do programu śniadaniowego i odsunięcie części z nich. Wszystko wskazuje na to, że Filip Chajzer i Małgorzata Ohme mogą już niedługo pożegnać się z DDTVN. Marcin Prokop i Dorota Wellman, którzy cieszą się największą sympatią widzów i oglądalnością, mogą spać spokojnie. 

- Prezes Miszczak chciałby, aby sprawdzone i lubiane twarze podniosły oglądalność porannego pasma. Na razie to nieoficjalne informacje, ale planowane są zmiany. W TVN redukują etaty, ale jeśli chodzi o samo "Dzień dobry TVN", jest odwrotnie. Planuje się zwiększyć ilość par - tak aby była podobna różnorodność jak w TVP2 - zdradził informator portalu. 

NIE PRZEGAP: W takich warunkach mieszka Monika Zamachowska z mężem. Daleko im do luksusów, skromne mieszkanie w starej kamienicy [ZDJĘCIA]

W dodatku mówi się, Marzena Rogalska miałaby dołączyć do osady DDTVN. Jej partnerką na wizji miałaby być Beata Sadowska. Podobno prowadzono już z nimi rozmowy. 

- Marzena Rogalska była na rozmowach w TVN. Na korytarzach plotkuje się, że być może niebawem pojawi się nowy duet prowadzących "Dzień dobry TVN", Rogalska - Sadowska - twierdzi źródło portalu. - Prezenterki bardzo się przyjaźnią, mają również wieloletnie doświadczenie w telewizji śniadaniowej. Obie pracowały kiedyś w TVN.

W dodatku wśród wysoko punktowanych komentarzy, widzimy wypowiedź internautki, która twierdzi, że poczuła się, jak obserwowana, bo faktycznie przełącza kanał na "Pytanie na śniadanie", kiedy DDTVN prowadzą Filip Chajzer z Małgorzatą Ohme. Też tak robicie?

NIE PRZEGAP: Klaudia El Dursi błagała o pomoc dla jej syna, chłopczyk trafił do szpitala. Wiemy, w jakim jest teraz stanie

Wstrząsająca rozmowa z matką wykorzystywanych dzieci z Izdebek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany