Klaudia El Dursi, TVN

i

Autor: AKPA Klaudia El Dursi, TVN

Klaudia El Dursi błagała o pomoc dla jej syna, chłopczyk trafił do szpitala. Wiemy, w jakim jest teraz stanie

2021-03-12 11:42

Klaudia El Drusi zaniepokoiła swoich fanów, gdy nieoczekiwanie zamieściła w sieci nagranie, w którym poprosiła o pomoc w zorganizowaniu biletów do Polski dla swojego syna, który trafił do szpitala. Gwiazda TVN zabrała ze sobą chłopca na Zanzibar, gdzie wraz z ekipą kręcą kolejny sezon programu "Hotel Paradise". Wiadomo już, w jakim stanie jest mały Jasio.

Klaudia El Dursi zdobyła popularność w programie "Top Model", w którym pobiła serca jurorów i otrzymała złoty bilet. TVN nie zrezygnował z pięknej modelki i choć nie udało jej się wygrać show, zaproponowano jej rolę prezenterki w programie "Hotel Paradise". Kolejny sezon kręcony jest na słonecznym Zanzibarze, gwiazda zdecydowała się zabrać ze sobą męża i dwóch synów. 

NIE PRZEGAP: Wygrała milion w "Milionerach", a kiedy zobaczyła przelew od TVN aż wbiło ją w krzesło! Z pieniędzy już nic nie zostało!

Kilka dni temu na jej profilu na Instagramie pojawiło się dość niepokojące nagranie, w którym Klaudia El Dursi prosiła fanów o pomoc w zdobyciu biletów na powrót do Polski. Modelka była bardzo tajemnicza i początkowo nie chciała zdradzić, o co chodzi. W końcu wyjaśniła, że chodzi o zdrowie jej syna. Jasio trafił do szpitala. 

Klaudia El Dursi wyjawia, w jakim stanie jest jej syn. Prezenterka z TVN przeżyła chwile grozy

Klaudia El Dursi nie mogła przerwać zdjęć do programu, jednocześnie bardzo martwiła się o syna. Po jej prośbie do fanów otrzymała od nich wiele wiadomości. 

- Kochani! Po sytuacji związanej z niespodziewaną wizytą w szpitalu i perturbacjami zdrowotnymi mojego Jasia otrzymałam od Was setki wiadomości ze wsparciem i mnóstwem dobrej energii, za co bardzo dziękuje - napisała gwiazda TVN.

NIE PRZEGAP: W takich warunkach mieszka Monika Zamachowska z mężem. Daleko im do luksusów, skromne mieszkanie w starej kamienicy [ZDJĘCIA]

Prezenterka wyjawiła też, w jakim obecnie stanie jest chłopczyk. 

- Czuję się w obowiązku uspokoić Was, że na całe szczęście wszystko już się unormowało. W szpitalu zapewniono nam należytą opiekę, mieliśmy również wsparcie polskich lekarzy, którzy są tutaj na Zanzibarze, za co jestem ogromnie wdzięczna. Janek czuje się już znacznie lepiej ? Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję ? - napisała Klaudia El Dursi. Zobaczcie jej wpis ze zdjęciem chłopczyka niżej. 

NIE PRZEGAP: Już dawno nie ma za co żyć, a teraz zdiagnozowano u niej straszną chorobę. Dramat gwiazdy serialu "Świat według Kiepskich"

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show
Nasi Partnerzy polecają