Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski

i

Autor: AKPA Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski

W takich warunkach mieszka Monika Zamachowska z mężem. Daleko im do luksusów, skromne mieszkanie w starej kamienicy [ZDJĘCIA]

2021-03-11 14:21

Monika Zamachowska razem z mężem mieszkają w starej, przedwojennej kamienicy z 1937 roku, zlokalizowanej na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie małżeństwa jest raczej skromne i daleko im do luksusów, którymi chwalą się inne, polskie gwiazdy. Pandemia koronawirusa uświadomiła wielu osobom, jak wspaniale jest mieć ogród lub chociażby taras. Monika Zamachowska spędzała lockdown na niewielkim balkonie. Zobaczcie zdjęcia.

Monika Zamachowska po odejściu z TVP podobno nie może narzekać na zarobki. W ostatnich szacunkach Super Express informował, że za jeden post na Instagramie, w którym poleca bądź reklamuje produkt, była gwiazda telewizji dostaje 3 tysiące złotych. W dodatku Monika Zamachowska "żyje z ekskluzywnych chałtur, czego się nie wstydzi". Prowadzi imprezy, szkolenia i wystąpienia publiczne. Twierdzi, że mimo pandemii koronawirusa od roku zarabia więcej niż przez ostatnie 10 lat pracy w TVP. 

NIE PRZEGAP: Wygrała milion w "Milionerach", a kiedy zobaczyła przelew od TVN aż wbiło ją w krzesło! Z pieniędzy już nic nie zostało!

- Mam tyle pracy, że nie wiem, w co włożyć ręce. Robię mnóstwo rzeczy, jak to się mówi "wszystko i nic". Prowadzę konferencje i eventy w całym kraju. Jestem tak zabiegana, że nie mam czasu szukać pracy (..) - mówiła Monika Zamachowska.

Tak mieszka Monika Zamachowska z mężem. Wcale nie opływają w luksusach

Według szacunków Monika Zamachowska zarabia teraz około 20 tysięcy miesięcznie i zdaje się, że już nie musi wspierać męża w spłacaniu wysokich alimentów, na co najmniej dwoje z czworga jego dzieci. Zbigniew Zamachowski też nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. W przeciwieństwie do innych gwiazd nie trwonią zarobionych pieniędzy na krany ze złota i marmury. 

Mieszkanie Zamachowskich jest urządzone skromnie i nie znajdziecie w nim odniesień do najnowszych trendów. Para stawia raczej na ponadczasową klasykę. Zobaczcie zdjęcia w galerii niżej i przekonajcie się sami!

NIE PRZEGAP: Klaudia El Dursi błagała o pomoc dla jej syna, chłopczyk trafił do szpitala. Wiemy, w jakim jest teraz stanie

Ukradli rower syna Zamachowskiej. Wszystko się nagrało
Nasi Partnerzy polecają