Było namiętnie!

Agnieszka Kaczorowska BARASZKUJE z mężem NA PLAŻY. Oni tak przy ludziach?! Gorące zdjęcia

2023-07-12 4:00

Cóż to za amory! Agnieszka Kaczorowska (31 l.) i jej mąż Maciej Pela (34 l.) wypoczywają nad polskim morzem. Ale robią to aktywnie. Nawet, gdy wylegują się na plaży, rączki ich świerzbią i nie mogą się od siebie odkleić. Gdy Agnieszka Kaczorowska wylegiwała się na kocu, mąż co i rusz zjawiał się przy niej, by dotknąć ją to tu, to tam. Zobaczcie nasze zdjęcia.

Agnieszka Kaczorowska BARASZKUJE z mężem NA PLAŻY. Oni tak przy ludziach?! Gorące zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska to prawdziwa szczęściara. Jej mąż Maciej Pela świata poza nią nie widzi. Małżeństwo wybrało się właśnie na wczasy nad polskim morzem. Zamiast Sopotu czy Jastarni wybrali nadmorską wieś na Pobrzeżu Kaszubskim. Agnieszka i Maciej wyjechali tam z córeczkami – Emilką (4 l.) i Gabrysią (2 l.) - oraz mamą tancerki. Ale znaleźli też chwilę dla samych siebie.

Tak flirtuje Agnieszka Kaczorowska

Gdy rozłożyli się na plaży, Agnieszka Kaczorowska była traktowana jak królowa. Mogła się byczyć, bo Maciek zajmował się dziećmi, robił za jej fotografa, a i dopieszczał żonkę. Co i rusz skradali sobie całusy, a ręka mężczyzny wędrowała to tu, to tam. By wreszcie wylądować także na jej biuście. Być może tancerz sprawdzał, czy góra kostiumu kąpielowego Agnieszki odpowiednio leży? 

Agnieszka Kaczorowska o seksie

Widać, że w ich związku jest gorąco! Potwierdzają to zresztą słowa samej Agnieszki Kaczorowskiej z udzielonego przed rokiem wywiadu.

- Jestem gotowa na wszystko, nie zamykam się, nie mam w sobie blokad, że coś nie, bo nie wypada, bo boję się. Gotowość i otwartość na wszystko jest super – mówiła niedawno serialowa Bożenka na temat seksu. PRZECZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ: Agnieszka Kaczorowska szokuje wyznaniami o seksie: Po porodach mam większą przyjemność

Zobaczcie w naszej galerii, jak Agnieszka Kaczorowska i jej mąż bawią się na plaży.

Barbara Bursztynowicz: Gwiazda „Klanu” nagrywa męża i publikuje w sieci filmiki!
Sonda
Agnieszka Kaczorowska to dobra aktorka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany