Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: AKPA

Do twarzy jej z grzywką?

Agnieszka Kaczorowska już tak nie wygląda! Jej fryzjer zaszalał

2023-01-11 12:20

Wtorkowy wieczór Agnieszka Kaczorowska (31 l.) spędziła na branżowym wydarzeniu, lansując się na premierze filmowej w jednym z warszawskich kin. Jej stylizacja zapewne przeszłaby bez echa, gdyby nie fakt, że gwiazda "Klanu" zaprezentowała nową fryzurę. Do twarzy jej z grzywką?

Agnieszka Kaczorowska zbudowała swoją popularność na jednej roli. Mimo że od lat funkcjonuje w przestrzeni publicznej również jako tancerka (występowała przecież w "Tańcu z Gwiazdami"), którym stale zdarza się nazywać ją Bożenką z "Klanu". Poza aktorstwem, skupia się przede wszystkim na wychowywaniu dwóch córek oraz poświęca się pracy influencerskiej. Nic więc dziwnego, że na Instagramie jest jedną z najaktywniejszych gwiazd w kraju. To tam m.in. pochwaliła się swoją metamorfozą.

Agnieszka Kaczorowska już tak nie wygląda! Jej fryzjer zaszalał

Agnieszka Kaczorowska wybrała się 10 grudnia do kina, by razem z innymi gwiazdami celebrować premierę filmu "Ślub doskonały". Na ściance mogła liczyć oczywiście na spore zainteresowanie nie tylko ze strony przybyłych gości, ale przede wszystkim fotoreporterów. Miała na pewno chrapkę na atencję, ponieważ zadebiutowała na salonach w nowej fryzurze. Tańcząca aktorka zdecydowała się zapuścić grzywkę!

- Pięknie ci w tej fryzurce!

- Wow, zmiana na plus!

- Piękna! Przy okazji świetna fryzura. Grzywka bardzo pasuje - pisali zachwyceni internauci.

Tego typu zmiana to lekkie zaskoczenie w przypadku gwiazdy, która od lat pozostała wierna swojemu wizerunkowi. Podczas specjalnych wyjść na premiery firmowe korzysta od zawsze nie tylko z porad fryzjerów czy makijażystek, ale i stylisty. Czy zachwyciła ostatnim "lookiem"? Naszym zdaniem niekoniecznie. O ile sukienka świetnie podkreśliła jej figurę, o tyle buty na niskim obcasie bardzo skróciły jej nogi.

Podoba wam się w takiej wersji?

Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: AKPA / Podlewski
Sonda
Agnieszka Kaczorowska to dobra aktorka?
Nasi Partnerzy polecają