Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: AKPA

Szokujące wyznanie aktorki

Agnieszka Kaczorowska czyli Bożenka z Klanu ujawniła, że posłanie córeczek na religię zależy od pieniędzy

2023-06-08 18:54

Agnieszka Kaczorowska (30l.) serca telewidzów skradła, wcielając się w rolę Bożenki w serialu "Klan". Gwiazda prywatnie jest mamą dwóch córek, Emilii i Gabrieli. W ostatnim wywiadzie postanowiła otworzyć się na temat religii i podejścia do sakramentu chrztu. Aktorka podała powody dla których nie ochrzciła swoich pociech!

Agnieszka Kaczorowska nie jest jedyną gwiazdą, która nie ochrzciła swoich dzieci. Ostatnio bowiem coraz więcej gwiazd polskiego show-biznesu oznajmia, że ich dzieci nie będą ochrzczone. Tych decyzji nie pozostawiają bez komentarza i starają się argumentować niechęć do sakramentu. Często zdarza się jednak, że zalewa je fala krytyki nie tylko od internautów, ale również innych celebrytów. W jednym z wywiadów Agnieszka Kaczorowska podała powody tej decyzji!

Agnieszka Kaczorowska zastanawia się, czy zapisać córki na religię? Jest jeden warunek

W rozmowie z "Plotkiem" aktorka powiedziała, co sądzi na temat lekcji religii. Jak się okazuje, posłałaby na nie swoje córki pod jednym warunkiem.

- Bardzo chciałabym, aby moje dziewczynki miały edukację o wszystkich religiach świata. Chciałabym, żeby wiedziały, czym jest religia, dlaczego w różnych stronach świata ludzie wyznają inne religie i na czym te religie polegają, co jest wspólne między nimi, a co inne. Jeżeli któraś religia je bardziej zaciekawi, to może będą chciały się dowiedzieć jeszcze więcej. Religioznawstwo to jest coś, czego chciałabym, aby dziewczyny się uczyły - powiedziała.

W polskich szkołach publicznych nie ma jednak takiego przedmiotu, jak religioznawstwo. Zatem gwiazda musiałaby poszukać prywatnej placówki.

- Na pewno brytyjska czy amerykańska szkoła mają taki przedmiot, natomiast są to bardzo drogie szkoły, więc nie wiem, czy zostaną wybrane - wyznała.

A Wy, zapisaliście swoje dzieci na lekcję religii? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Agnieszka Kaczorowska karmi nawet w biegu

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo
Sonda
Zapisałeś swoje dziecko na lekcję religii?