Agnieszka Kaczorowska publicznie karmiła dziecko piersią. Obca kobieta podeszła do niej i powiedziała, co o tym myśli

2022-05-20 12:08
Agnieszka Kaczorowska publicznie karmiła dziecko piersią
Autor: instagram/@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska (30 l.) opublikowała w sieci prywatne zdjęcie wykonane podczas karmienia piersią młodszej córki. Gwiazda "Klanu" opisała także, jak nieznajoma kobieta podeszła do niej i wyraziła swoją opinię na ten temat.

Agnieszka Kaczorowska od dziecka żyje w świetle fleszy. Swój telewizyjny debiut jako Bożenka w "Klanie" zaliczyła w wieku zaledwie siedmiu lat, w 1999 roku. Rok wcześniej rozpoczęła się jej kariera taneczna - Agnieszka Kaczorowska zaczynała od tańca towarzyskiego, a w późniejszym okresie trenowała również taniec latynoski. 

Od 2018 roku gwiazda TVP jest żoną Macieja Peli (33 l.), który również związany jest z tańcem. Para doczekała się dwójki dzieci - Emilii (3 l.) oraz Gabrysi (9,5 mies.). Gwiazda "Klanu" spełnia się jako influencerka, a odkąd została mamą, ochoczo porusza tematy nie tylko lifestylowe, ale również związane z rodzicielstwem. Chętnie opowiada o swoich relacjach z mężem oraz opiece nad córeczkami

Agnieszka Kaczorowska publicznie karmi piersią

Na instagramowym profilu Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się intymne zdjęcie z młodszą córeczką. Gwiazda TVP karmi dziecko piersią, siedząc na ławce nad jeziorem. Przy okazji podzieliła się z fanami opowieścią o rozmowie, jaką zainicjowała obca jej kobieta.

O #kp [karmieniu piersią - przyp. red.] pisałam przez ostatnie 3 lata wiele razy. Ostatnio podeszła do mnie Pani (w realu!) i podziękowała za to, co robię w kwestii promowania karmienia piersią. Zrobiło mi się bardzo miło - napisała. 

Agnieszka Kaczorowska zachęciła swoje będące mamami fanki do karmienia piersią, podkreślając, że jest świadoma tego, iż mogą one napotkać także trudności.

Tak, wiem, bywają trudności. Ja też miałam przy pierwszej córeczce. Z pomocą specjalistki szybko zaczęłam cieszyć się karmieniem. Jestem przekonana, że 90% sukcesu to głowa - podkreśliła.

Gwiazda "Klanu" dodała także, że mamy świadome tego, jak naprawdę wygląda karmienie piersią, mogą zwrócić się z prośbą o pomoc do specjalistów, dlatego tak ważne jest, by mówić głośno także o cieniach, jakie niesie ono ze sobą. Zdradziła także, jak długo zamierza karmić Gabrysię.

Przeczytaj również: Jak dziś wygląda Jolanta Fajkowska? Była gwiazda TVP pojawiła się u Krzysztofa Ibisza [GALERIA]

Gabrysia ma 9,5 miesiąca i ja też spotkałam się z pytaniem „to Ty nadal karmisz?”. Do roku będę karmić na pewno, bo nie chcę wprowadzać #mm [mleka modyfikowanego - przyp. red.]. Emilkę karmiłam 16 miesięcy. I rozumiem, jeśli ktoś chce skończyć wcześniej lub karmić dużo dłużej… wszystkie decyzje podyktowane sercem są dobre, ponieważ wprowadzają do życia spokój, a to moim zdaniem najcenniejszy zasób rodzicielstwa - zaznaczyła.

Pod nowym wpisem Agnieszki Kaczorowskiej wywiązała się żywa dyskusja. Wiele fanek opowiadało o swoich doświadczeniach związanych z karmieniem i chwaliło gwiazdę za jej słowa. Część jednak nie zgodziła się z wypowiedzią gwiazdy - jedna z internautek wspomniała, że "karmienie piersią jest zdrowe, ale nie cudowne", i opowiedziała swoją historię. Wtórowały jej inne mamy, które pisały, że "nie czują tej wspaniałości" i że jest to dla nich trudny okres. Jedna z fanek dodała, że warto podkreślać także, iż "wiele zależy od maluszków", np. od budowy jamy ustnej dziecka. 

Gratulujemy Agnieszce Kaczorowskiej tego, że opowiada o ważnych aspektach związanych z macierzyństwem!

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo
Sonda
Lubisz Agnieszkę Kaczorowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE