Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: Agnieszka Kaczorowska/Instagram Agnieszka Kaczorowska

Pełne zaskoczenie!

Agnieszka Kaczorowska została trenerką mentalną! Właśnie zdała egazmin

2022-07-30 22:19

Agnieszka Kaczorowska (30 l.) zaskoczyła swoich fanów i poinformowała, że właśnie zdała egzamin i zdobyła tytuł trenera mentalnego. Serialowa Bożenka z "Klanu" aż tryska radością, a wielu zastanawia się, czym się teraz zajmie i właściwie co oznacza jej nowy zawód?

Agnieszka Kaczorowska nie zrobiła wielkiej kariery aktorskiej, a jej najbardziej znana rola, to ta w "Klanie". Celebrytka, jako mama dwóch małych córek, postawiła na aktywność w sieci i tam zarabia i promuje siebie. Postanowiła jednak zająć się czymś nowym. W tajemnicy przed fanami, uczęszczała na zajęcia. Dzisiaj mogła się pochwalić zdanym egzaminem i uzyskanym dyplomem. Co teraz będzie robić serialowa Bożenka?

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo

Agnieszka Kaczorowska została trenerką mentalną

Agnieszka pochwaliła się na Instagramie, że zdała egzamin i ma już dyplom trenera mentalnego. Oczywiście to by się nie udało bez wsparcia rodziny, która pomagała jej przy opiece nad córeczkami, gdy celebrytka chodziła na zajęcia. 

Mam to! ?‍? @akademia.trenerow.mentalnych ukończona! Egzamin zdany, certyfikat otrzymany??✌? Kilka miesięcy zdobywania umiejętności, mnóstwo wiedzy, wiele praktyki. Do tego cudowni ludzie, niezwykli mentorzy, wielki rozwój. To był również wymagający czas. Bez kochanego @maciek.pela i mojej mamy, którzy podczas zjazdów zajmowali się dziewczynkami, nie mogłabym sięgnąć po kolejne swoje marzenie. Bez mojej determinacji i organizacji (np. w każdej przerwie obiadowej rundka do domu na karmienie Gabi??) to też by się nie wydarzyło. Cieszę się. Bardzo. Teraz mam wiele nowych planów, marzeń i zawodowych ścieżek", napisała na Instagramie. 

Czym zajmuje się trener mentalnego?

Wielu może się zastanawiać, co to w ogóle oznacza i czym teraz będzie mogła zająć się Kaczorowska. "Zarażaj pasją, inspiruj, motywuj i uwalniaj w ludziach drzemiący w nich potencjał! uwolnij swój potencjał i pomóż innym podnieść jakość ich życia", czytamy na stronie uczelni, do której chodziła celebrytka. Krótko mówiąc, trener mentalny pomaga klientom, rodzinom radzić sobie z wyzwaniami, zarządzać swoimi myślami i emocjami, inspirować i pomagać podejmować decyzje życiowe. Trener wykorzystuje wiedzę z zakresu psychologii i neuronauki. 

Sonda
Korzystałeś z pomocy trenera mentalnego?
Nasi Partnerzy polecają