Agnieszka Włodarczyk pokazuje biust i ujawnia

i

Autor: instagram/@agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk pokazuje biust i ujawnia, czego ŻAŁUJE w macierzyństwie

2022-02-07 8:12

Odkąd Agnieszka Włodarczyk (42 l.) została mamą, większość czasu poświęca małemu Milanowi (7 m-cy). Aktorka i influencerka rezygnuje nawet z propozycji od reżyserów, by móc spędzać więcej czasu z synkiem. Okazuje się jednak, że jest jedna rzecz związana z macierzyństwem, której żałuje. O czym mowa?

Agnieszka Włodarczyk od 7 lipca 2021 roku spełnia się w roli mamy na pełen etat. Mały Milanek to jej oczko w głowie, a chcąc poświęcać mu jeszcze więcej czasu, gwiazda postanowiła skupić się na swoim życiu prywatnym i byciu influencerką. 

Trzeba przyznać, że całkiem dobrze jej to wychodzi - jej profil na Instagramie śledzi 276 tys. osób. Jak przyznaje znana z roli w "13. posterunku" czy "Plebanii" gwiazda, konsekwentnie odmawia współprac producentom - obecnie nie chce wracać do aktorstwa. Wolny czas Agnieszka Włodarczyk poświęca rodzinie, która jest jej priorytetem. 

Pod koniec 2021 roku celebrytka zapowiedziała, że wraz z mężem i synem wybiera się do Dubaju na dłużej - stał się on tymczasowym miejscem ich zamieszkania. Wnioskując po publikowanych przez nią zdjęciach i relacjach, Włodarczyk dobrze czuje się w nowym miejscu.

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie

Spełniająca się w roli influencerki Agnieszka Włodarczyk nie pokazuje swojej codzienności przez różowe okulary - opowiada ona także o cieniach życia w Dubaju, takich jak… kosmicznie wysokie ceny leżaków na wynajem. To jednak nie jedyny obszar, w którym zdobyła się na szczerość. 

Włodarczyk postanowiła szczerze wypowiedzieć się o macierzyństwie. Po kilku miesiącach bycia mamą celebrytka ma pewne przemyślenia. 

"Czy Wasze wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądało życie z dzieckiem, różniło się od tego, co spotyka Was na co dzień? Ja myślałam, że będzie trudniej, że nie ogarnę tego wszystkiego, o czym trzeba pamiętać" - wyznała gwiazda. 

"Okazało się, że wiele rzeczy robię intuicyjnie. Nie muszę być perfekcyjna, wystarczy, że się staram być najlepszą wersją siebie" - dodała szczerze.

Przeczytaj też: Julia Wieniawa zarobi FORTUNĘ na współpracy z butikiem dla milionerów

"Czy czegoś żałuję? Może tylko tego, że spotkało mnie to dość późno… ale nie można mieć wszystkiego" - podsumowała. 

Fanki Agnieszki Włodarczyk również podzieliły się swoimi refleksjami w komentarzach. 

Zobacz też: Katarzyna Dowbor zrobiła TO pierwszy raz od roku!

"Mi się wydawało, że noworodek tylko śpi"

"Ja nie sądziłam, że tak bardzo można kogoś kochać. No i tak martwić się o niego"

"Mimo że wydawało mi się, że jestem przygotowana na wszystko, to okazało się, że mój sposób planowania czasu przypomina za ciasny t-shirt" - pisały internautki. 

Jakie są Wasze spostrzeżenia dotyczące macierzyństwa? 

Sprawdź, jak Agnieszka Włodarczyk zmieniła się podczas ciąży i po niej!

Sonda
Czy Twoim zdaniem rodzicielstwo jest trudne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany