Takie ceny tylko w Dubaju? Agnieszka Włodarczyk

i

Autor: instagram/@agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka z 13 Posterunku narzeka na ceny leżaków w Dubaju. Porównuje je z tymi w Juracie

2022-02-03 20:49

Agnieszka Włodarczyk (42 l.) relaksuje się podczas egzotycznego urlopu w Dubaju. Celebrytka chętnie relacjonuje wyjazd na swoim Instagramowym profilu. Tym razem zaszokowała fanów, zdradzając prawdę o dubajskiej drożyźnie.

Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą, jej kariera zwolniła tempa, a sama aktorka przewartościowała swoje życie. Jej synek, Milan, przyszedł na świat 7 lipca 2021 roku. Po dwóch miesiącach macierzyństwa Włodarczyk publicznie przyznała, że teraz skupi się na byciu influencerką.

Choć od narodzin małego Milana minęło już siedem miesięcy, Agnieszka w dalszym ciągu nie planuje powrotu do aktorstwa - otwarcie ujawniła, że odmawia producentom, którzy zgłaszają się do niej z propozycjami ról. Woli poświęcać czas na wychowywanie synka i udzielanie się w mediach społecznościowych. Celebrytka ochoczo pokazuje swoim fanom szczegóły ze swojego życia, między innymi blaski i cienie macierzyństwa.

Przeczytaj: Poruszające wyznanie Włodarczyk o ojcu swojego dziecka. Partner jej tego nie zapomni

Takie ceny tylko w Dubaju? Agnieszka Włodarczyk zapłaciła KROCIE za wynajem leżaków!

Na koniec 2021 roku Agnieszka Włodarczyk spakowała walizki, a następnie wraz z mężem i synem wyjechała do Dubaju. Już wtedy uprzedzała swoich obserwatorów, że przez dłuższy czas nie zamierzają wracać do kraju - postanowili tymczasowo osiedlić się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Sądząc po zdjęciach uśmiechniętej celebrytki wygrzewającej się pod palmami, tamtejszy klimat bardzo jej odpowiada. Pobyt w Dubaju ma jednak także minusy, którymi nie omieszkała podzielić się z fanami. Chodzi o… ceny.

Zobacz: Partner ciężarnej Agnieszki Włodarczyk OSTRO broni ukochanej. "Pie*dolą, że Aga rozbiła rodzinę". A to dopiero początek przekleństw

"Nikt nie opala się na kocach, na ręczniku. Trzeba wynająć chyba leżak, tak mi się wydaje" - opowiadała. Następnie zdradziła, jaki jest koszt wynajmu dwóch leżaków w Dubaju. Jak się okazuje, to - bagatela - 270 złotych, z kolei w weekend cena wzrasta do 320 złotych.

Zobacz także: Masło za 17 zł?! Katarzyna Bosacka ujawnia PRAWDĘ o cenach produktów!

"Nie wiem, jak to wygląda w Polsce. Wydaje mi się, że w Juracie może być podobnie" - dodała. 

Zaskoczyła Was ta informacja?

Takie ceny tylko w Dubaju? Agnieszka Włodarczyk

i

Autor: instagram/@agnieszkawlodarczykofficial

Macierzyństwo służy Agnieszce Włodarczyk. Zobacz, jak się zmieniła!

Sonda
Wynająłbyś/wynajęłabyś leżak za 270 złotych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany