Agnieszka Włodarczyk nie chce wracać do pracy! Aktorka ma inne priorytety

i

Autor: akpa Agnieszka Włodarczyk nie chce wracać do pracy! Aktorka ma inne priorytety

Agnieszka Włodarczyk nie chce wracać do pracy! Aktorka ma inne priorytety

2022-01-21 10:51

Agnieszka Włodarczyk (42 l.) wręcz oszalała na punkcie swojego synka Milana (7 mc-y). Mimo że chłopczyk jest już coraz starszy, celebrytka nadal nie wyobraża sobie powrotu do pracy. Co ciekawe, spływa do niej sporo propozycji ról, ale ona konsekwentnie odmawia...

Agnieszka Włodarczyk całkowicie zmieniła swoje życie. Aktorka porzuciła wygodny dom w Warszawie i podróżuje razem ze swoim ukochanym Robertem Karasiem, który jest triathlonistą i przygotowuje się do zawodów. Obecnie przebywają w Dubaju. Dodatkowo od siedmiu miesięcy, ich życiem kręci się wokół synka Milana. Aktorka, która została mamą w wieku 41 lat, jest absolutnie zachwycona macierzyństwem. Nic zatem dziwnego, że chce spędzać z maluszkiem każdą wolną chwilę. Gdy chłopczyk miał dwa miesiące, Agnieszka ogłosiła, że póki co nie wraca do pracy aktorki i skupi się na byciu influencerką. Wydawało się jednak, że z biegiem czasu zmieni zdanie, a tęsknota za pracą przed kamerami da o osobie znać.

Okazuje się jednak, że Włodarczyk w ogóle nie myśli o powrocie na plany zdjęciowe, a jak sama przyznaje, dostaje sporo propozycji od producentów, którym ... odmawia. Nawet fani aktorki dopytują się, kiedy zobaczą ją w jakiejś nowej roli i czy spływają do niej jakieś zaproszenia do współpracy.

"Odpowiadając na pytanie czy dostaję propozycje to tak. Nagle, kiedy ostatnie o czym myślę to granie mam ich nawet sporo. Tylko nie wyobrażam sobie teraz zostawić małego Na planie musiałby być ze mną a to dość upierdliwe dla producentów", napisała Agnieszka w jednym z komentarzy.

Tak więc, póki co aktorka skupia się na wychowaniu syna i podróżach.

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Agnieszkę Włodarczyk w jakiejś nowej roli?
Anita i Pola nie mogą grać w M jak miłość. Melania Grzesiewicz ujawnia koszmar pracy na planie
Nasi Partnerzy polecają