Agnieszka Włodarczyk o depresji

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Agnieszka Włodarczyk o depresji

W jakim stanie jest jej syn?

Agnieszka Włodarczyk przeżyła prawdziwy dramat! Wylądowała z synkiem na SOR-ze. "Ręce mi opadły.."

2023-08-15 9:23

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są rodzicami dwuletniego synka, Milana. Ostatnio aktorka przeżyła prawdziwe chwile grozy. Zaniepokojona stanem zdrowia swojej pociechy, nie czekając ani chwili wybrała się na SOR. Chłopcu wykonano tam wszystkie potrzebne badania. Wiemy, jak się teraz czuje!

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i piosenkarka. Ogólnopolska popularność zdobyła dzięki roli tytułowej bohaterki filmu "Sara", gdzie zagrała u boku Bogusława Lindy. Szersza publiczność kojarzy ją dzięki popularnemu serialowi "13 posterunek". Prywatnie aktorka tworzy szczęśliwy związek z Robertem Karasiem od 2020 roku. Są też oni rodzicami małego Milana. Ostatnio z synem wylądowała na SOR-ze! Poznajcie szczegóły!

Agnieszka Włodarczyk wylądowała z synem na SOR-ze! Wiemy, dlaczego!

Agnieszka Włodarczyk zaniepokojona była stanem swojego synka. Dwuletni Milan nie miał apetytu i skarżył się na ból kolan. Cała relacje udokumentowała na swoim Instagramie. Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym spędziła kilka godzin. Milanowi wykonano USG jamy brzusznej. Jednak znaleźli się również tacy, którzy skrytykowali aktorkę za to, że zajmuje kolejkę innym pacjentom. W poniedziałek odwiedziła ich pediatra, bowiem synek cały czas gorączkował.

- Odwiedziła nas pani pediatra, bo już mi ręce opadły, dała leki i dziś po południu mały zjadł pół porcji obiadu dla dorosłego człowieka - wyznała na Instagramie. 

Wynika zatem, że Milan czuje się już coraz lepiej! Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz poniższą galerię: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś. Historia miłości

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc