Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana na randce. Ale przystojniak! Kim jest jej ukochany?

2021-11-30 5:55
Agnieszka Woźniak-Starak wpatrzona w niego jak w obraz
Autor: paps Agnieszka Woźniak-Starak wpatrzona w niego jak w obraz

Głębokie spojrzenia w oczy, uśmiech od ucha do ucha… Agnieszka Woźniak-Starak (43 l.) kwitnie u boku przyjaciela. Gwiazda ostatnio znowu została przyłapana na spotkaniu z przystojnym Remigiuszem. Zobaczcie zdjęcia z ich randki.

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.) minęły już ponad dwa lata. Wygląda na to, że Agnieszka Woźniak-Starak dopiero teraz jest gotowa na nową relację. W jej życiu pojawił się niejaki Remigiusz, również pracownik stacji TVN. Para już kilkakrotnie była widywana razem. ZOBACZ: Agnieszka Woźniak-Starak spotyka się z tajemniczym mężczyzną?! Znajomi donoszą: znowu jest ZAKOCHANA!

Ostatnio umówili się w samym centrum Warszawy w popularnej knajpce. Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się tam pierwsza i aż pół godziny czekała na swojego towarzysza. Gdy dotarł na miejsce, zjedli razem śniadanie, a ona nie mogła oderwać od niego wzroku. W jej oczach znów pojawił się błysk, a na ustach szeroki uśmiech. Po przyjemnie spędzonej godzinie wyszli z knajpki osobno, by nie skupiać uwagi przechodniów. Ale z pewnością nie było to ich ostatnie spotkanie.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia ze spotkania Agnieszki Woźniak-Starak i przystojnego Remigiusza:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE