Egurrola zdradził jak jego córka zareagowała na brata! Nie od razu było kolorowo...

2021-10-19 5:45
Agustin Egurrola szczerze o swoim dzieciństwie. Wolne chwile spędzał poza domem
Autor: fot. materiały prasowe / TVP Agustin Egurrola szczerze o swoim dzieciństwie. Wolne chwile spędzał poza domem

Agustin Egurrola (53 l.), którego możemy oglądać w roli jurora „You Can Dance - Nowa Generacja” w ubiegłym roku się ożenił, a wiosną wraz z żona Dianą powitał na świecie synka Oscara (7 mies.). Choreograf wcześniej związany był z tancerką Nina Tyrką (37 l.), z którą doczekał się córki Carmen (12 l.). Okazuje się, że nastolatka nie od razu zapałała siostrzaną miłością do młodszego brata. Na szczęście to już przeszłość.

Pojawienie się nowego członka rodziny to zazwyczaj rzecz, która wiele spraw wywraca do góry nogami. Na malucha w domu czasem trzeba w sposób szczególny przygotować starsze już dzieci. Słynny choreograf Agustin Egurrola mimo że rozmawiał ze swoją córką Carmen o tym, że będzie miała brata, nie zapobiegł emocjom, które pojawiły się u nastolatki, kiedy pierwszy raz zobaczyła niemowlaka... Były łzy, niekoniecznie szczęścia... a potem pojawiła się miłość, która trwa. 

- Jestem przeszczęśliwy, bo Carmen jest zachwycona bratem. Chętnie się nim opiekuje i cały czas chce go nosić na rękach. Teraz widzę, że go bardzo kocha. Zrozumiała, że jej pozycja w moim życiu nie jest zagrożona i nie ma powodów do zazdrości. Szczerze mówiąc spadł mi kamień z serca, bo na początku nie było łatwo, mimo że od jakiegoś czasu komunikowałem jej, że kiedyś będzie miała rodzeństwo. Jak pierwszy raz zobaczyła Oscara to się rozpłakała, ale jak już zbliżyła się do niego to początkowa zazdrość przerodziła się w miłość - opowiada „Super Expressowi” Agustin.

Agustin Egurrola: Dlaczego znany choreograf sam nie uczy córki tańca?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE