Aktorka „Na dobre i na złe” cała we krwi! Pokazała zdjęcie, nie da się patrzeć

2021-09-19 18:33
Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)

„Na dobre i na złe” jest jednym z najpopularniejszych seriali emitowanych na antenie TVP. Jedna z aktorek, Katarzyna Dąbrowska, przeraziła fanów. Pokazała zdjęcie, na którym jest okropnie zakrwawiona. Aż ciarki przechodzą.

„Na dobre i na złe” od lat gromadzi tysiące widzów przed telewizorami. Jedną z ulubionych postaci wielu z nich była doktor Wiktoria Manuela Consalida, grana przez Katarzynę Dąbrowską. Ta na pewno przestraszyła obserwatorów jej konta na Instagramie, wstawiając dramatyczne zdjęcie. Widać na nim, ze aktorka ma twarz i koszulę pokryte krwią. Widok przyprawia o ciarki, jednak nie ma powodów do zmartwień. To tylko charakteryzacja wykonana na potrzeby filmu, a post promuje film, w którym wystąpiła Katarzyna Dąbrowska. - Film „1:11” („Pierwsza jedenaście”) ma w tym tygodniu swoją premierę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i bierze udział w Konkursie Filmów Mikrobudżetowych - trzymajcie kciuki! To pełnometrażowy debiut reżyserski Mirona Wojdyło. Film łączy w sobie elementy czarnego humoru, kryminału, thrillera psychologicznego i horroru… - napisała w poście aktorka.

Sonda
Oglądaliście "Na dobre i na złe" z Joanną Fraszyńską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE