Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farell zagrają w filmie! Znamy szczegóły

2017-12-16 4:00

O tym romansie rozpisywała się prasa na całym świecie. "Hollywoodzki gwiazdor uwiódł piękną Polkę" - krzyczały nagłówki gazet. Gwiazdorem był Colin Farrell (41 l.), Polką - Alicja Bachleda-Curuś (34 l.). Poznali się na planie filmowym, pokochali i zostali parą, a potem na świat przyszedł ich syn. Ale niestety związek nie przetrwał. To się jednak zmieni. Byli kochankowie znów będą razem - spotkają się na planie nowego filmu Patryka Vegi (40 l.).

Szykuje się kinowa sensacja. Patryk Vega wyreżyseruje anglojęzyczny film o handlu dziećmi "Small World". Jak udało nam się dowiedzieć, w roli głównych bohaterów postanowił obsadzić byłych kochanków Alicję Bachledę-Curuś i Colina Farrella.

- Oparta na dwuletniej dokumentacji historia rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA. "Small World" jest filmem krzykiem, będącym protestem przeciwko handlowi dziećmi na świecie - zdradza nam fabułę filmu reżyser.

Patryk Vega jest pod wrażeniem aktorskiego kunsztu Alicji, zagrała już u niego w "Pitbullu. Niebezpiecznych kobietach". A że tym razem postanowił tak dobrać obsadę, by aktorzy mówili nie tylko po polsku, ale i po angielsku, aktorka idealnie się nadaje.

Dodatkową atrakcją jest zatrudnienie Colina. Związek hollywoodzkiego gwiazdora i naszej Ali na pewno wzbudzi ogromne zainteresowanie. Aktorska para poznała się na planie filmu "Ondine"w 2008 r. Oboje grali głównych bohaterów i ulegli swojemu urokowi.

- Spędzaliśmy na planie dużo czasu, w przerwach rozmawialiśmy o życiu, biznesie, wielu sprawach - wyznała Alicja w jednym z wywiadów. - Zdecydowanie niełatwo oprzeć się jego urokowi - dodała.

Owocem ich związku jest syn Henry Tadeusz (8 l.). Para niestety rozstała się, ale to nie przeszkadza im dalej razem pracować.

Alicja Bachleda-Curuś w krainie czarów Marcina Gortata [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE