Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

i

Autor: AKPA/Podlewski, AKPA/Majewski

Awantura wisi w powietrzu

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell sprzeczają się o syna. 13-letni Henry Tadeusz wie, co chce robić w przyszłości

2022-11-28 8:58

Alicja Bachleda-Curuś (39 l.) i Colin Farrell (46 l.) przed laty uchodzili za idealną parę. Owocem ich miłości jest 13-letni dziś syn - Henry Tadeusz. Niedawno nastolatek miał przedstawić rodzicom swój plan na przyszłość. To zaś miało poważnie zaniepokoić jego sławnego ojca i zaognić stosunki między byłymi kochankami. Poznajcie szczegóły.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się na planie hollywoodzkiej produkcji "Ondine". Między tą dwójką niemal od razu wybuchło gorące uczucie, którego owocem jest 13-letni dziś Henry Tadeusz. Po trzech latach bycia razem Alicja i Colin postanowili się rozstać. Pokojowo i w porozumieniu z prawnikami uporządkowali swoje sprawy. Bez większych trudności doszli do porozumienia w kwestii podziału opieki nad ich dzieckiem oraz alimentów. Gwiazdor światowego kina chciał jednak, by jego była ukochana wciąż mieszkała w USA. Choć początkowo Alicja myślała o powrocie do ojczyzny, to ostatecznie zgodziła się na ten warunek.

Syna Bachledy-Curuś i Farrella chce przeprowadzić się do Polski?

Stabilne i ułożone życie Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella może wkrótce legnąć w gruzach. Ich jedyny wspólny syn planuje studia w szkole filmowej.

- Dosłownie kilka dni temu powiedział mi, że jego przyszłość będzie związana z filmem. Czy to będzie aktorstwo, reżyseria czy produkcja, tego jeszcze nie wiemy - wyznała Bachleda w "Dzień Dobry TVN".

13-latek podobno bardzo poważnie myśli o przeprowadzce do ojczyzny swojej mamy. Kulisy odsłania tygodnik "Na Żywo".

- Henio jest bardzo uważnym dzieckiem. O polskich szkołach filmowych i teatralnych mówi się na całym świecie. Widzi, że to wielki prestiż móc studiować w Polsce. Dlatego swoje studia chce podzielić na polskie i amerykańskie. Ale zanim to nastąpi, chciałby przyjechać na wymianę do szkoły średniej o profilu filmowym - zdradziła "Na Żywo" osoba zaprzyjaźniona z Alicją Bachledą-Curuś. 

Decyzji Henry'ego Tadeusza poważnie sprzeciwia się jego tata. Colin Farrell nie chce, by jego syn wyjeżdżał.

- Colin nie chce, żeby Henio wyjeżdżał. Mają doskonały kontakt, lubią spędzać razem czas. Wie, że takie rozstania często niszczą relacje. Alicja nie zamierza separować syna od ojca, a jedynie pomóc mu w realizacji planów - zdradza informator "Na Żywo".

Sonda
Przyjaźń po rozwodzie. To możliwe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają