Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś

i

Autor: PA Archive/Press Association Images/EAST Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znów będą razem? Jest mowa o "drugiej szansie"

2022-06-16 10:12

Alicja Bachleda-Curuś (39 l.) i Colin Farrell (46 l.) byli przed laty wyjątkowo popularną parą. Kiedy świat obiegła informacja, że piękna Polka spotyka się z hollywoodzkim gwiazdorem, fani na całym świecie śledzili doniesienia z ich życia prywatnego. Związek tej dwójki scementował synek Henry Tadeusz (12 l.). Niestety, ostatecznie uczucie nie przerwało próby czasu. Teraz, po 11 latach, jest mowa o "drugiej szansie".

Miłość Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella była dla wielu fanów niczym spełnienie marzeń i lekkie nawiązanie do historii o Kopciuszku. On - wielki gwiazdor, bożyszcze milionów kobiet i ona - skromna i wyjątkowo piękna dziewczyna z Polski. Alicja i Colin poznali się na planie filmu "Ondine" i błyskawicznie połączyło ich uczucie. Kiedy później zadebiutowali na czerwonym dywanie, wręcz nie można było oderwać od nich oczu. Wydawało się, że ich uczucia nic nie zburzy, a oni już na zawsze będą razem. Co więcej, doczekali się nawet syna, który otrzymał imiona Henry Tadeusz. Po dwóch latach związku aktorzy postanowili się rozstać.

- Ważne, by spojrzeć na związek z boku i zastanowić się, czy idziemy we właściwym kierunku. Cieszę się, że nam się to udało i podjęliśmy z Colinem decyzję, by nasz związek przerodził się w ten bardziej przyjacielski, równocześnie odnosząc się z szacunkiem do uczucia, które nas łączyło. Bo mimo że nie żyjemy razem, jesteśmy sobie bliscy i wzajemnie się wspieramy. I zależy nam, żeby w miłości wychowywać naszego Henia - powiedziała przed laty Alicja w rozmowie z "Twoim Stylem".

Aktorka wyznała też m.in. w wywiadzie, że nie jest osobą wymagającą. - Nauczyłam się, że nie należy za wiele wymagać, oczekiwać. Szczęście jest wtedy, gdy nauczymy się go w samotności. A potem to szczęście można tylko z kimś dzielić. Nie można uzależniać się od drugiej osoby, bo narażamy się tylko na rozczarowania - dodała Bachleda-Curuś.

Przeczytaj także: Alicja Bachleda-Curuś kończy karierę? Zależy jej tylko na jednym

Choć od rozstania Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella minęło już 11 lat, to w prasie pojawiły się doniesienia, iż hollywoodzki przystojniak chciałby znów związać się z Polką. 

- Dzisiaj przyznaje, że żałuje decyzji o rozstaniu z ukochaną. Wówczas zwyciężył jego egoizm, teraz wie, że źle zrobił. Zrobiłby wiele, by odzyskać zaufanie Alicji i dostać od niej jeszcze jedną szansę - twierdzi "Na Żywo".

Czy Twoim zdaniem Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell powinni dać sobie drugą szansę?

Sonda
Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
M jak miłość. Kinga i Piotrek wyjadą z Warszawy w nowym sezonie. Wszystko przez koszmar, który rozegra się w życiu ich bliskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany