Alicja Majewska wyznaje: Tak potoczyło się moje życie (...) Dramatyczne słowa

2021-02-02 16:25
Alicja Majewska
Autor: GRAFIKA SE Stanisław Chodorowski

Alicja Majewska ma już prawie 73 lata. Jurorka "The Voice Senior" obawia się, że nie będzie miał się nią kto zająć, kiedy nie będzie już w pełni samodzielna. Doniesienia o gwieździe TVP są bardzo smutne.

Alicja Majewska zdaje sobie sprawę, że starość i uzależnienie od pomocy innym ludziom nie jest niczym przyjemnym. Jurorka "The Voice Senior" przyznała, że doskonale wie, jak ciężka jest opieka nad seniorami z własnego doświadczenia. Przez 12 lat opiekowała się swoją ukochaną mamą, która po wylewie nie była już w stanie samodzielnie funkcjonować. Bardzo przeżyła jej chorobę i śmierć.

NIE PRZEGAP: Martyna Wojciechowska przekazała tragiczne wiadomości. Nie żyje bliska jej osoba

- Opiekowałam się mamą po wylewie. Mieszkała ze mną. Było to bardzo trudne, ale cały czas myślałam, żeby żyła jak najdłużej - wyznała dopiero niedawno w rozmowie z Wysokimi Obcasami.

Alicja Majewska trafi do domu opieki? Smutne doniesienia o jurorce "The Voice Senior"

Alicja Majewska przez lata obserwowała, co dzieje się z jej sparaliżowaną mamą.

- Pamiętam mamę jako osobę, która, choć sparaliżowana, żyła do końca. Tak, żyła, nie wegetowała - wyznała jurorka "The Voice Senior". 

Nigdy nie zapomni dnia, w którym umarła jej mama. Kiedy grała koncert, zadzwonił do niej jej brat z informacją, że stan ich mamy znacznie się pogorszył. Piosenkarka natychmiast pojechała do szpitala.

NIE PRZEGAP: Policja zajęła się Agnieszką Chylińską! Ogromne oszustwo, to może skończyć się bardzo źle!

- Czekała, aż przyjadę... Kiedy weszłam do sali w szpitalu, do którego trafiła kilka dni wcześniej, już nie otwierała oczu, ale dała znak. Poruszyła powieką. Wiem, że wiedziała, że jestem - wyznała Alicja Majewska.

Widzowie "The Voice Senior" byli zachwyceni wigorem ponad 72-letniej jurorki i tym, jak świetnie wygląda. Choć na razie tryska zdrowiem i energią, zdaje sobie sprawę, że może przyjść dzień, kiedy będzie wymagała opieki innych. Obawia się, że nie będzie komu się nią zająć. 

- Tak się potoczyło moje życie, że nie mam dzieci - wyznała Alicja Majewska w rozmowie z "Vivą". 

NIE PRZEGAP: Sędzia Anna Maria Wesołowska przerywa milczenie ws. lockdownu biznesów Polaków. Wielu będzie w szoku po jej słowach!

NIE PRZEGAP: W tajemnicy pochowali Ryszarda Kotysa, nikt o tym nie wiedział! Poznaliśmy szokujące szczegóły, to NIE BYŁ pogrzeb katolicki!

Alicja Majewska trafi do domu opieki? Smutne doniesienia o jurorce "The Voice Senior"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE