Syn Edyty Górniak nie chce się uczyć

i

Autor: Artur Hojny Syn Edyty Górniak nie chce się uczyć

Allan Krupa ma zaskakujący pomysł na siebie. Syn Edyty Górniak pójdzie w jej ślady?

2021-06-07 6:00

Jaka matka, taki syn. Wygląda na to, że Allan Krupa (17 l.) chce iść w ślady swojej mamy i zostać artystą. Nie w głowie mu nauka, a studia uważa za coś zbędnego. – Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu – powiedział.

Allan to oczko w głowie Edyty Górniak (48 l.) i jej największy skarb. On sam bardzo to ceni, czego dał wyraz podczas rozmowy z nami. – Zawsze daje mi możliwość głosu, w każdej podejmowanej decyzji, dzięki czemu jesteśmy z owej zadowoleni oboje. Przez okres dorastania dostałem też bardzo dużo wolności, dzięki czemu szybko się usamodzielniłem i ukształtowałem dzisiejszego siebie – powiedział.

Wzruszające słowa syna Edyty Górniak o mamie: Wszyscy mi jej zazdroszczą. Pierwszy wywiad Allana Krupy tylko u nas!

Wygląda na to, że obecność w show-biznesie przypadła mu do gustu, bo właśnie na pracy, a nie nauce planuje się teraz skupić. – Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu – wyznał, odpowiadając na pytanie, czy planuje wybrać się na studia. – Na pewno chciałbym osiągnąć jakiś sukces związany z muzyką. Tak naprawdę pół życia pracuję na to, więc zobaczymy – dodał Allan.

Przypominamy, że Górniak to jedna z gwiazd, która nie może pochwalić się zdobytym wykształceniem. Po ukończeniu szkoły podstawowej rozpoczęła naukę w Technikum Ogrodniczo-Pszczelarskiego w Kluczborku. Po trzech latach przerwała jednak naukę i skupiła się na karierze. Ciekawe, czy tam samo będzie w przypadku jej syna.

Edyta Górniak i żona Krawczyka całe we łzach. Ze sceny padły piękne słowa do wdowy

Edyta Górniak będzie nauczać. Otwiera kanał na YouTube
Sonda
Czy podobała Ci się piosenka "Trudno tak" w wykonaniu Edyty Górniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE