Andrzej Grabowski przechodzi trudne chwile

i

Autor: AKPA Andrzej Grabowski przechodzi trudne chwile

Z Andrzejem Grabowskim nie jest dobrze. Smutne doniesienia o stanie aktora

2022-04-07 11:45

Andrzej Grabowski niedawno skończył 70 lat. Tymczasem do mediów docierają nieco niepokojące informacje o stanie aktora, który przechodzi ostatnio dość trudne chwile. Partnerka artysty i jego córki bardzo się o niego martwią i starają się być dla niego wsparciem. Poznajcie smutne szczegóły.

70. urodziny nie były dla Andrzeja Grabowskiego powodem do radości. Aktor udzielał ostatnio wywiadu Karolowi Paciorkowi z kanału Imponderabilia. Dziennikarz wspomniał o jego okrągłym jubileuszu. Grabowski nie zareagował jednak na to pozytywnie.

- Proszę mi nawet o nich nie przypominać. Wolałabym świętować np. 48, a nie okrągłą rocznicę. W ogólnie nie chcę dopuszczać do siebie liczb dotyczących wieku. Ostatnia spowodowała u mnie depresję - odpowiedział mu Grabowski.

Aktor otwarcie przyznaje się do epizodów depresyjnych, a w ostatnim czasie coraz częściej myśli o śmierci. Najbardziej przeraża go wizja, że mógłby być ciężarem dla swoich najbliższych.

- Zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Obawiam się chorób, przede wszystkim moich bliskich. Sam jednak nie chciałbym być dla nikogo kłopotem, nie chciałbym, aby musiał mnie ktoś obsługiwać. Boję się cierpienia i chcę się zabezpieczyć, żeby nie być ciężarem dla moich córek - mówi Grabowski w rozmowie z "Na żywo".

W tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie córek. Wiele troski okazuje mu też obecna partnerka, która jest także jego najlepszą przyjaciółką i pocieszycielką.

- Ona jak nikt inny potrafi z nim spokojnie rozmawiać i wiele spraw mu wyjaśnić. To dla niego ważne, bo czuje, że nie jest pozostawiony samy sobie - powiedział gazecie przyjaciel pary.

Sonda
Czy oglądasz "Świat według Kiepskich"?
Groby aktorów "Świat według Kiepskich"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE