Ale duet!

Piasek w końcu przedstawił partnera! Oto Kacper. Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie!

2023-08-18 18:00

Andrzej Piaseczny, czyli popularny Piasek, niezbyt chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Co prawda zdecydował się na coming out i ujawnił, że jest osobą LGBT, zdradził też, że mieszka ze swoim partnerem na wsi, ale w zasadzie to byłoby na tyle. Zdecydowanie bardziej Piasek otwarty jest w sprawach zawodowych. Andrzej Piaseczny w końcu przedstawił swojego partnera scenicznego. Co to za niesamowity duet! Fani wprost oszaleli.

Andrzej Piaseczny po tym, jak zdecydował się na coming out, nieustannie pytany był o swojego partnera. Piasek, który jest osobą LGBT, ale wcześniej był w związku z kobietą o imieniu Mirka i mówił, że ma dwóch synów, jednak dawkuje informacje o swoim życiu prywatnym. Mimo że wyznał, że mieszka ze swoim ukochanym na wsi i jest życzliwie traktowany przez sąsiadów, a także że chciałby wziąć ślub ze swoim partnerem, nie zdecydował się pokazać go światu. Niedawno jednak rąbka tajemnicy o chłopaku Piaska uchylił jego przyjaciel. Z jego słów może wynikać, że mężczyzna Andrzeja Piasecznego jest zupełnie inny niż wokalista. Ciekawskim na razie te informacje muszą wystarczyć. Piasek za to właśnie przedstawił swojego partnera scenicznego i pokazał jego zdjęcie! Razem robią naprawdę świetny projekt. Nie możemy doczekać się efektów!

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniał się popularny Piasek, czyli Andrzej Piaseczny

Kiedyś, dawno dawno temu bywało tak, że zanim jeszcze pomyślano o nagrywaniu czegokolwiek - zespół robił sobie najpierw zdjęcia. No i wuala, oto jesteśmy. Z tym, że jak uważny obserwator naszych profilów dostrzegł, Kacper i ja jesteśmy już po próbach, a nawet mamy plakacik koncertowy ☃️Zgodnie z sugestią, żeby Kacpra przedstawić (znów i znów) 😂😂😂 Proszę się mu dokładnie przyjrzeć, zanim przysłuchacie. Nooooo zresztą przecież na każdym z koncertów przedstawię piętnaście, dwadzieścia razy jeszcze. Cdn. #„Jeszcze zanim święta” - tytuł, który daje duże pole do opowiadania nie tylko o tym jak realizujemy nasz projekt, ale w zasadzie o wszystkim co głowa na język przyniesie, prawda? - napisał na Instagramie Andrzej Piaseczny. 

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany