Aneta i Robert potwierdzili związek. Ślub od pierwszego wejrzenia

i

Autor: instagram Aneta i Robert potwierdzili związek. Ślub od pierwszego wejrzenia

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" planuje powiększyć rodzinę: "Będzie to już niedługo"

2022-04-05 21:30

Aneta i Robert Żuchowscy po raz pierwszy spotkali się na ślubnym kobiercu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Para tuż po zakończeniu emisji show ogłosiła światu, że spodziewają się dziecka. Czy już niebawem ich synek Mieszek doczeka się młodszego rodzeństwa?

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” łączy w pary osoby poszukujące miłości na całe życie. Aneta i Robert pierwszy raz spotkali się w dniu ich ślubu i od razu wywarli na sobie duże wrażenie, a z każdym kolejnym odcinkiem jeszcze mocniej umacniali się w pragnieniu bycia razem. Aneta bardzo szybko po zakończeniu emisji zdecydowała się zostawić pracę i mieszkanie w stolicy i wyprowadzić się do rodzinnych stron ukochanego. Ich pierwszy syn Mieszek urodził się w lutym tego roku. Świeżo upieczeni rodzice ponownie myślą o powiększeniu rodziny.

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta i Robert zdradzili imię dziecka! Jest słowiańskie i nietypowe!

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" planują kolejne dziecko

Uczestniczka miłosnego show od początku otwarcie mówiła o marzeniu posiadania dużej rodziny. Sama również wychowywała się w wielodzietnej rodzinie. Na szczęście jej mąż również podziela jej pragnienia, dlatego już kilka miesięcy od narodzin ich pierwszego dziecka, para planuje kolejne. Anecie zależy, aby między jej dziećmi nie było zbyt dużej różnicy wiekowej.

"Będzie miał niewiele młodsze rodzeństwo. Nie mówię, że już za kilka tygodni czy miesięcy znowu będę w ciąży. Ale to na pewno bliżej niż za kilka lat. Jesteśmy pewni, że to będzie już niedługo (...) Zawsze marzyłam o synku, nie wiem dlaczego. Może ja jestem właśnie taka chłopczyca, całe życie byłam. Fajnie byłoby, gdyby była dziewczynka, ale nie marzę o tym - dodała" - zdradziła w cozatydzien.tvn.pl.

Zobacz galerię: Aneta i Robert potwierdzili związek. Ślub od pierwszego wejrzenia

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Sonda
Lubisz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE