Podoba Wam się?

Ania z "Rolnik szuka żony" nietypowo urządziła dom. Pokazała wnętrza

2022-10-06 22:12

Ania Bardowska (33 l.) "tego jedynego" poznała na planie programu "Rolnik szuka żony". Razem z Grzegorzem Bardowskim, uczestnikiem 2. edycji show, założyli szczęśliwą rodzinę! Teraz urządzają wspólnie swój nowy dom. Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała wnętrza nowego gniazdka, przy okazji dzieląc się z fanami wieściami o swoich problemach zdrowotnych. Co jej dolega? Więcej poniżej!

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała postępy w urządzaniu domu. Ujawniła, że ma poważne problemy ze zdrowiem! Fani się zaniepokoili 

Ania i Grzegorz Bardowscy to jedna z par, którą połączyło show "Rolnik szuka żony". Podczas gdy w 9. sezonie programu, którego premierę kilkakrotnie przekładano, uczestnicy właśnie poznają osoby, których listy zrobiły na nich największe wrażenie - relację z ostatniego odcinka znajdziecie tutaj - uczestniczka 2. edycji "Rolnik szuka żony" właśnie urządza dom z zapoznanym w show mężem.

Dzieląc się nagraniami z nowo urządzanego gniazdka Ania z "Rolnik szuka żony" przy okazji wspomniała fanom, czemu ostatnio nie udzielała się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że Ania Bardowska miała kłopoty ze zdrowiem! 

To takie miłe, kiedy dostaję wiadomości od Was, czy wszystko ok, bo długo mnie nie ma na Insta. W ostatnim czasie trochę podupadłam na zdrowiu. Z jednego wyjdę, to coś innego mnie złapie. Czuję się coraz lepiej - odpowiadała zaniepokojonym fanom Ania z 2. edycji "Rolnik szuka żony".

Na te słowa wielu zaczęło pytać, na ile poważne są dolegliwości zdrowotne, z którymi zmaga się partnerka Grzegorza Bardowskiego. Na szczęście to tylko typowo jesienne przeziębienie! Ania z "Rolnik szuka żony" zapewniła też, że już podjęła kroki, mające na celu wzmocnić jej odporność.

Muszę na poważnie zadbać o swoje zdrówko... Przyszły tydzień zaczynam od badań. Dziękuję za troskę, mam nadzieję, że u Was zdrowie dopisuje - pisała na swoim koncie na Instagramie Anna Bardowska. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz, jak wygląda dom Ani z "Rolnik szuka żony"

Sonda
Czekasz na premierę nowego odcinka 9. sezonu "Rolnik szuka żony"?
Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają