Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony budują dom

i

Autor: instagram/@ania.bardowska Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" budują dom

To skutki inflacji

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" budują dom. Zdradzili, ile wydali. Astronomiczna kwota

2022-08-16 13:15

Anna (33 l.) i Grzegorz (36 l.) z "Rolnik szuka żony" poznali się i zakochali w show TVP. Dziś Bardowscy są małżeństwem, mają dwójkę dzieci i właśnie budują dom. Koszty tego przedsięwzięcia znacząco przekroczyły ich przewidywania. Bardowscy zdradzili, ile wydali na budowę domu. Kwota jest ogromna, a to jeszcze nie koniec!

Udział Grzegorza Bardowskiego w programie "Rolnik szuka żony" okazał się dla niego strzałem w dziesiątkę - to właśnie dzięki show TVP poznał Annę, kandydatkę, która skradła jego serce. Zakochani byli pierwszą parą, która po programie stanęła na ślubnym kobiercu. Ślub Grzegorza i Ani z "Rolnik szuka żony" odbył się w 2016 roku. Dziś Bardowscy mają dwoje dzieci - w 2017 roku urodził się ich syn, Jaś, zaś w 2019 roku - córka, Liwia. 

Para osiedliła się w dolnośląskich Uniejowicach, gdzie Grzegorz z "Rolnik szuka żony" prowadzi gospodarstwo. Może liczyć na pomoc żony, która zajmuje się także dziećmi oraz domem. Ponadto Bardowscy aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych, a w serwisie YouTube zamieszczają treści rolnicze oraz lifestylowe.

Jakiś czas temu pokazywali działkę, na której powstaje dom, w którym zamieszkają. Jak zdradzili Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony", w ich piętrowym domu nie brakuje przestrzeni, na którą składają się: salon z jadalnią, kuchnia, dwie łazienki, cztery sypialnie oraz dwie garderoby, a także dwa balkony i dwa tarasy. Ponadto w domu Bardowskich znajdzie się miejsce na osobne: pralnię i spiżarnię. Wymarzone lokum Ani i Grzegorza obudowane jest ciemną płytką klinkierową. 

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" jakiś czas temu zdradził, że ich dom, choć z zewnątrz dość prosty, w środku będzie bardzo nowoczesny. Potwierdza to projekt kuchni zamieszczony przez Anię Bardowską na Instagramie.

W czerwcu Ania z "Rolnik szuka żony" zapewniała, że jej rodzina już w najbliższych miesiącach przeprowadzi się do wymarzonego gniazdka. Teraz żona Grzegorza Bardowskiego zdecydowała się zdradzić, ile kosztowała ich budowa domu. Warto podkreślić, że to jeszcze nie koniec wydatków! 

W serii pytań i odpowiedzi opublikowanej na YouTube Ania Bardowska odpowiedziała na pytanie dotyczące kosztów budowy. Jak wyjawiła, początkowo minimalny koszt budowy domu do stanu surowego miał wynieść ok. 283 tysiące złotych. Okazało się jednak, że jest to kilkukrotnie więcej! Ona i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" wydali fortunę na budowę domu... 

Zobacz też: Ania z "Rolnika" świętuje urodziny. Jak dziś wygląda? Od jej rozstania z Jakubem minęło już kilka lat

Nie mamy idealnie wyliczonych wszystkich poniesionych wydatków. Myślę, że jesteśmy koło miliona, tak plus minus. Powiedzmy koło miliona. Dużo rzeczy już zamówionych, których jeszcze nie mamy fizycznie w domu, mamy opłaconych - już ponieśliśmy koszty - zdradziła.

Ania Bardowska odniosła się także do komentarzy dotyczących wybranego przez nich koloru domu. Jak zauważyła, wielu internautów nieprzychylnie wypowiadało się na temat jego czarnej elewacji. Jej zdaniem część krytycznych komentarzy miała zbyt agresywny wydźwięk - padały nawet porównania do domu pogrzebowego czy "domu grozy"!

Boleć mnie może to, że ludzie tak agresywnie wyrażają swoje zdanie. (...) To, że tak agresywnie wyrażają siebie, świadczy chyba bardziej o nich. Mi też nie wszystko się podoba u innych - mówiła Bardowska.

Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny
Sonda
Oglądasz "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE