Anja Rubik w Top Model

i

Autor: AKPA / Jacek Kurnikowski

Klaudia prawie się rozpłakała!

Anja Rubik masakruje zwyciężczynię "Top Model". Widzowie wściekli: "Chamstwo!"

2022-12-08 9:25

Anja Rubik (39 l.) była gościem finałowego odcinka 11. edycji "Top Model". Gwiazda, która osiągnęła na świecie niebywały sukces, pokusiła się o krytyczną uwagę pod adresem Klaudii (22 l.), która chwilę później wygrała program. Widzowie nie ukrywają złości. "Przypomniałam sobie, dlaczego tak nie lubię Anji" - czytamy.

Wielki finał 11. edycji "Top Model" za nami. Zwyciężczynią tegorocznej odsłony programu, mimo przegranej w tabeli jurorów, okazała się Klaudia Nieścior. Początkująca modelka zyskiwała sympatię widzów z odcinka na odcinek i choć zdarzały jej się upadki, potrafiła się podnieść i walczyć dalej o swoje marzenia. Niestety, nie doceniła tego Anja Rubik, która oceniając finałowy materiał reklamowy 22-latki, stwierdziła, że "widzi ją jako influencerkę, aktorkę, ale nie widzi jej w świecie mody". Takie słowa zadziałały na internautów jak płachta na byka!

Anja Rubik masakruje zwyciężczynię "Top Model". Widzowie wściekli: "Chamstwo!"

Choć Anja Rubik świetnie zna się na swoim fachu, od lat chodzi w pokazach najpopularniejszych projektantów i bierze udział w kampaniach reklamowych, zdaniem wielu, nie powinna była pozwolić sobie na tak wredną uwagę pod adresem Klaudii. Internauci są wściekli na modelkę, że w tak chamski sposób potraktowała kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę ze światem, z którym ona ma do czynienia od lat.

- Przypomniałam sobie, dlaczego tak nie lubię Rubik. Słoma z butów.

- Anja mogłaby się ugryźć w język, to, że ktoś jej nie pasuje, nie znaczy, że wszystkim pozostałym też nie. Jak dla mnie pokazała brak klasy, mówiąc takie rzeczy w finale.

- Ja pier**ole! Powiedzieć coś takiego na żywo?! Klaudia, brawo, że się nie rozpłakałaś! Jesteś silną babką! A ty, Rubik, czas na emeryturę i zrobić miejsce młodszym.

- Rubik - mega chamsko! Beznadziejna jest.

Kiedy po słowach Anji kamery zostały skierowane na Klaudię, faktycznie można było zauważyć, że oczy, jak się okazało, przyszłej zwyciężczyni, mocno się zaszkliły.

Myślicie, że Rubik miała rację i Nieścior faktycznie podzieli los większości uczestników "Top Model"?

Sonda
Popieracie strajk nauczycieli?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają