Anna Cieślak przerywa milczenie po ślubie z Edwardem Miszczakiem! Ma tylko jedną prośbę

2021-08-27 10:47
Anna Cieślak przerywa milczenie po ślubie z Edwardem Miszczakiem
Autor: AKPA Anna Cieślak przerywa milczenie po ślubie z Edwardem Miszczakiem

W ostatni czwartek Anna Cieślak pojawiła się na ramówce TVN i z miejsca wzbudziła zainteresowanie dziennikarzy i fotoreporterów. Aktorka, która do tej pory strzegła swojej prywatności i informacji o związku z Edwardem Miszczakiem, tym razem odpowiadała na pytania o swój ślub. Przy okazji zwróciła się z jedną prośbą do fanów. Zobaczcie, co powiedziała!

Każdy dziennikarz chciał porozmawiać z świeżo poślubioną żoną dyrektora TVN. Anna Cieślak była jedną z najbardziej obleganych osób na ramówce TVN. Aktorka do tej pory nie zdradzała kulisów swojego związku z Edwardem Miszczakiem. Ich miłość przez niemal dwa lata była tajemnicą, a para nie pokazywała się publicznie razem. 

W ubiegłą sobotę Miszczak i Cieślak powiedzieli sobie sakramentalne "tak" przed ołtarzem. Podczas ceremonii wszystkie drzwi do kościoła były zamknięte na klucz i strzegli ich ochroniarze. Teraz Anna Cieślak pierwszy raz osobiście opowiedziała o swoim ślubie.

Anna Cieślak przerywa milczenie. Opowiedziała o swoim ślubie z Edwardem Miszczakiem

Anna Cieślak cierpliwie odpowiadała na pytania dziennikarzy o jej ślub z Edwardem Miszczakiem. 

- Tak, był to wymarzony ślub, bo przede wszystkim płynęła wspaniała energia od ludzi, którzy nam towarzyszyli, którzy znają nas od lat - powiedziała żona dyrektora TVN w rozmowie z Plotkiem.

Nie kryła też zachwytu nad swoim mężem.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jakim Edward jest dyrektorem. Życzę wszystkim, żeby mieli takiego dyrektora. Edward kocha ludzi - powiedziała.

Z kolei dziennikarka Jastrzab Post spytała ją, jak się czuje jako młoda żona.

- Czy ja wiem, czy taka młoda? 40-letnia małżonka, czuje się oczywiście świetnie, bo w moim sercu i we mnie jest bardzo dużo dobra, ale mam też nadzieję, że to wydarzenie o którym słyszę, że dużo się mówi, dużo się pisze, wszyscy są zaciekawieni. Chcielibyśmy z Edwardem, żeby to było nasze i nie przyćmiło tego, co robimy na co dzień - powiedziała Anna Cieślak.

Przy okazji zwróciła się też do wszystkich, którzy są zainteresowani jej życiem z prośbą.

- Jeżeli państwo jesteście zainteresowani naszymi losami, to przede wszystkim mamy nadzieję, że będziecie zainteresowani tym, co kochamy najbardziej, czyli kreacją. Dlatego chciałabym Was zaprosić do TVN, żebyście śledzili te programy i znaleźli coś dla siebie. A jeżeli chodzi o moją osobę, to bardzo Was serdecznie zapraszam do Teatru Polskiego, Teatru Kwadrat i Teatru 6. Piętro, gdzie mamy dużo do powiedzenia (...) - powiedziała Anna Cieślak w rozmowie z Pudelkiem.

NIE PRZEGAP: Wszyscy byli w szoku na widok tego, co Chylińska wyprawia w strefie z jedzeniem! ALE WSTYD! 

NIE PRZEGAP: Ludziom opadły szczęki! Wszyscy usłyszeli, co Miszczak powiedział o swojej młodszej żonie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE