Wszyscy byli w szoku na widok tego, co Chylińska wyprawia w strefie z jedzeniem! ALE WSTYD!

2021-08-27 9:31
Agnieszka Chylińska na ramówce TVN
Autor: AKPA Agnieszka Chylińska na ramówce TVN

Agnieszka Chylińska ponownie zasiądzie w fotelu jurora "Mam talent", była więc jedną z gwiazd, które pojawiły się na ramówce TVN. Przez to, co wyprawiała w strefie z jedzeniem, wszyscy zebrani byli w szoku. Agnieszka Chylińska na oczach kolegów i koleżanek z branży narobiła sobie ogromnego obciachu! Aż trudno uwierzyć w to, co się działo...

W ostatni czwartek odbyła się jesienna ramówka TVN, na której pojawiła się cała plejada gwiazd. Fotoreporterzy poświęcili szczególną uwagę Edwardowi Miszczakowi i Annie Cieślak, którzy pobrali się w ubiegłą sobotę. Wśród zgromadzonych znalazła się także Agnieszka Chylińska, która chętnie fotografowała się na ściance w towarzystwie kolegów z ekipy "Mam talent".

NIE PRZEGAP: Anna Cieślak przerywa milczenie po ślubie z Edwardem Miszczakiem! Ma tylko jedną prośbę

Jak donosi Pudelek, gwiazda nie zabawiła długo na imprezie i zrezygnowała z udzielaniu wywiadów prasie. Ale to, co zdążyła tam zrobić w trakcie swojej krótkiej obecności, już odbija się szerokim echem w mediach...

Agnieszka Chylińska wynosiła torbami jedzenie z imprezy TVN. Ludzie byli w szoku!

Zanim Agnieszka Chylińska uciekła z imprezy TVN poszła do strefy cateringu, gdzie bacznie przyjrzała się serwowanym tam potrawom. Najwidoczniej przypadły je do gustu, bo postanowiła zabrać je do domu!

- Agnieszka uciekła z ramówki, nie udzielała wywiadów. Szybko poszła do strefy jedzenia i poprosiła kelnera o zapakowanie posiłków na wynos. Wszyscy byli w szoku - mówi informator Pudelka.

Agnieszka Chylińska kwestię wynoszenia jedzenia z ramówki TVN próbowała wytłumaczyć żartem. 

- Agnieszka zażartowała, że bierze jedzenie dla dzieci, żeby myślały, że sama coś ugotowała - mówi informator portalu.

Napisaliśmy do managementu Agnieszki Chylińskiej z prośbą o komentarz w tej sprawie. Piosenkarka odpowiedziała jednak w poście na swoim profilu na Facebooku. Potwierdziła, że zabrała z imprezy TVN jedzenie. Agnieszka Chylińska twierdzi jednak, że wzięła tylko kilka ciasteczek dla dzieci.

- Kiedy prosisz o spakowanie kilku ciasteczek dla dzieci, a okazuje sie, że to mega obciach, bo przeciez w domu sztab kucharek ma wszystko gotowe i czeka z trzema rodzajami tortu 🤦🏼‍♀️ - napisała Agnieszka Chylińska przy zdjęciu, na którym pozuje z donatem z różową polewą. Zobaczcie jej wpis niżej.

NIE PRZEGAP: Staruszka poprosiła Majdana o pieniądze. Na zdjęciach widać, jak się zachował

NIE PRZEGAP: Ludziom opadły szczęki! Wszyscy usłyszeli, co Miszczak powiedział o swojej młodszej żonie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE