Jak wam się podoba?

Anna Dymna gwiazdą filmu "Pan Samochodzik i Templariusze". Metamorfoza aktorki robi wrażenie, trudno ją rozpoznać!

2023-06-16 17:18

"Pan Samochodzik i Templariusze" to jedna z nowości Netflix. Właśnie dowiedzieliśmy się, że film swoją premierę będzie miał 12 lipca. W tytułowej roli zobaczymy Mateusza Janickiego, a towarzyszyć mu będą m.in. Maria Dębska, Sandra Drzymalska oraz... Anna Dymna. Legendarna aktorka po raz kolejny przeszła metamorfozę do roli. Poznalibyście ją?

"Pan Samochodzik i Templariusze". Kiedy premiera? Gdzie oglądać?

"Pan Samochodzik i Templariusze", adaptacja książki Zbigniewa Nienackiego, trafi na Netflix już 12 lipca. W tytułowej roli zobaczymy znanego z "Na dobre i na złe" Mateusza Janickiego. Przed laty jego postać w serialu "Samochodzik i Templariusze" zagrał wybitny aktor Stanisław Mikulski. Jak czytamy w opisie: "Znany historyk sztuki, łowca skarbów oraz właściciel niezwykłego samochodu wpada na trop skarbu templariuszy, który jest kluczem do wielkiej mocy, mogącej zachwiać równowagą dobra i zła na świecie. Wspierany przez zaprzyjaźnionych harcerzy, Pan Samochodzik rozpoczyna wielki wyścig z czasem i wrogą organizacją, którego stawką jest dziedzictwo rycerskich zakonów".

W filmie zagrała także trójka aktorów-amatorów: Piotr Sega, Kalina Kowalczuk i Olgierd Blecharz. To właśnie oni mieli okazję grać z takimi gwiazdami kina jak Anna Dymna, Sandra Drzymalska oraz Maria Dębska, która wciela się w Karen Petersen graną kiedyś przez Ewę Szykulską. Na szczególną uwagę zasługuje metamorfoza Dymnej. Po raz kolejny zaskoczyła ona swoim wyglądem, tak jak to miało miejsce przy okazji produkcji "Wielka woda"

Jesteście ciekawi nowej wersji filmu?

Tak OSZPECILI Annę Dymną w serialu Netflixa "Wielka woda".
Sonda
Będziesz oglądać nową wersję "Pana Samochodzika" na platformie Netflix?