Oto nowy pan samochodzik

i

Autor: East News/materiały prasowe Oto nowy pan samochodzik

Jak sobie poradzi?

To nowy Pan Samochodzik! Gwiazdor "Na dobre i na złe" zastąpił Stanisława Mikulskiego

2023-03-22 11:02

"Pan Samochodzik i Templariusze" to jedna z premier Netflix na 2023 rok. W tytułowej roli zobaczymy znanego z "Na dobre i na złe" Mateusza Janickiego (40 l.). Przed laty jego postać w serialu "Samochodzik i Templariusze" zagrał wybitny aktor Stanisław Mikulski (†85 l.). Jak w nowej roli odnajdzie się Janicki? Mamy pierwsze wideo!

Pan Samochodzik i Templariusze - o czym opowiada?

Jak czytamy w opisie: Znany historyk sztuki, łowca skarbów oraz właściciel niezwykłego samochodu wpada na trop skarbu templariuszy, który jest kluczem do wielkiej mocy, mogącej zachwiać równowagą dobra i zła na świecie. Wspierany przez zaprzyjaźnionych harcerzy, Pan Samochodzik rozpoczyna wielki wyścig z czasem i wrogą organizacją, którego stawką jest dziedzictwo rycerskich zakonów. Film powstał na podstawie książek Zbigniewa Nienackiego. W roli głównej wystąpi Mateusz Janicki, a towarzyszyć mu będą młodzi aktorzy-amatorzy: Piotr Sega, Kalina Kowalczuk i Olgierd Blecharz.

Mateusz Janicki - kim jest?

Mateusz Janicki to jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Popularność zyskał dzięki roli Pawła Krzyżanowskiego w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Po latach jego rolę przejął Mikołaj Krawczyk. Wystąpił także w filmach: "Lejdis", "Wołyń", "Planeta singli" oraz serialach: "Stulecie winnych" i "Singielka". Ostatnio możemy oglądać go w "Na dobre i na złe". 

Zobaczcie wideo z fragmentem filmu "Pan Samochodzik i Templariusze"

Sonda
Obejrzysz film "Pan Samochodzik i Templariusze"?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany