Anna Kalczyńska odchodzi z TVN? Już dawno powinnam to zrobić

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Anna Kalczyńska odchodzi z TVN? "Już dawno powinnam to zrobić"

2022-06-20 17:45

Anna Kalczyńska (46 l.) zmienia pracę? Znana z programu "Dzień dobry TVN" dziennikarka podzieliła się na Instagramie wieściami o początku "nowej drogi zawodowej". Czy to oznacza, że Kalczyńska żegna się ze stacją? "Już dawno powinnam to zrobić" - relacjonowała tajemniczo. Więcej w artykule poniżej!

Anna Kalczyńska żegna się z TVN? Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Kalczyńska, doskonale znana widzom programu "Dzień dobry TVN", zmienia pracę?! Prezenterka, która na swoim koncie na Instagramie lubi relacjonować momenty z życia prywatnego, tym razem podzieliła się wieściami o początku "nowej drogi zawodowej". Wielu fanów obawiało się, że to może oznaczać pożegnanie dziennikarki ze stacją. 

Kalczyńska, która jest jedną z "twarzy" telewizji TVN, uspokoiła jednak wielbicieli jej talentu. Nadal będzie można oglądać ją w DDTVN! Dziennikarka zamierza jednak podjąć się nowego wyzwania zawodowego. Jakiego? Choć Anna Kalczyńska uchyliła rąbka tajemnicy, zdradzając, że nadal pozostanie w TVN, nie zdecydowała się podzielić tym, czym będzie zajmować się aktualnie.

To tylko podsyca spekulacje! Zobaczcie sami, co o nowym rozdziale w swoim życiu zawodowym powiedziała Anna Kalczyńska.

Anna Kalczyńska odchodzi z TVN? Już dawno powinnam to zrobić

i

Autor: Anna Kalczyńska/Instagram

Anna Kalczyńska zaskoczyła fanów. "Więcej powiem Wam wkrótce"

Prezenterka wiadomościami o nowych wyzwaniach zawodowych podzieliła się przy okazji chwili relaksu. Zapracowana matka trójki pociech cieszyła się krótkim odpoczynkiem przy porannej kawie i cytrynowym croissancie. Nie trwał jednak długo, bo już po chwili fani zasypali ją pytaniami o nową pracę! Anna Kalczyńska, choć potwierdziła, że nadal będzie można oglądać ją na antenie TVN, najlepsze zostawiła dla siebie. "Wkrótce powiem Wam więcej" - napisała tajemniczo. Czekamy na kolejne informacje!

Anna Kalczyńska odchodzi z TVN? Już dawno powinnam to zrobić

i

Autor: Anna Kalczyńska/Instagram

Już w lipcu zmienią się ceny leków! Niektóre zdrożeją, podczas gdy inne będzie można kupić taniej. Sprawdź, które! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia
Sonda
Lubisz oglądać "Dzień dobry TVN"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany