Anna Kalczyńska pokazała rany cięte ręki. Jej mąż ma podobne

2023-10-01 20:14

Anna Kalczyńska od momentu utraty pracy w "Dzień dobry TVN" ma więcej czasu dla rodziny i na rozwijanie swoich pasji. Razem z mężem Maciejem Maciejowskim, prezesem wydawcy znanych dzienników, pojechała do Egiptu gdzie spróbowała kite safari. Skończyło się to bolesnymi ranami.

 Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie od córki ze szpitala. Była w szoku

i

Autor: Instagram Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie od córki ze szpitala. Była w szoku

- Kite safari w Egipcie to niesamowita przygoda! Mój pierwszy ale nie ostatni raz :) - napisał mąż Anny Kalczyńskiej (47 l.) na Instagramie i opublikował zdjęcia z łodzi, którą płynęli. Na drugiej z wrzuconych fotografii widać poranione ręce byłej prezenterki TVN i jej męża, które zakleili plastrami. - Kolory szczęścia, wiatr swobody, beztroska. Natura jest wspaniała ale uczy pokory. To, co na zdjęciach wygląda obłędnie, jest źródłem niełatwego zarobku dla ludzi, którzy żyją z morza, targanego wiatrem. A ja tu na chwilę - dodała Anna Kalczyńska w swoim wpisie.

Przypomnijmy, że Kalczyńska z mężem ma troje dzieci: syna Jana oraz córki Hannę i Krystynę. Jej mama, Halina Rowicka (72 l.) to aktorka znana z "Domu". Aktorem był także jej ojciec Krzysztof Kalczyński (+82 l.), który grał w "Klanie".  Byłą gwiazda "Dzień dobry TVN" ma także brata Filipa, który jest dziennikarzem i sporo młodszą siostrę, Marię.

Anna Kalczyńska tak szczerze o zwolnieniu nie mówiła nigdy! Porównała się do Katarzyny Dowbor

Anna Kalczyńska z mężem

i

Autor: AKPA / Baranowski
Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?

Jak dobrze znasz słynne produkcje i akcje stacji Polsat, TVN i TVP?

Pytanie 1 z 10
"Przygarnij Kropka" to akcja, która była związana ze stacją:
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają