Ach, co to był za ślub!

Anna Lewandowska drugi raz poślubiła Roberta Lewandowskiego. Dlaczego gwiazdy odnowiły przysięgę małżeńską? Wiemy, kto kibicował ich miłości!

2023-07-08 11:37

Anna i Robert Lewandowscy po dziesięciu latach postanowili odnowić swoją przysięgę małżeńską. Z tej okazji wyprawili drugie wesele. ”Panna młoda” oczywiście olśniła wszystkich swoją kreacją. Nie mogło też zabraknąć znanych gości, którzy krok po kroku relacjonowali wydarzenie na swoich Instagramowych profilach. Było na bogato - z pompą i rozmachem.

Lewandowscy uchodzą za jedną z najbardziej dobranych par show-biznesu. Poznali się jeszcze na studiach, kiedy oboje byli skromnymi ludźmi i nie mieli pojęcia, że staną się inspiracją dla innych. Ślub wzięli 22 czerwca 2013 roku. O uroczystości pisały media w Polsce i na świecie. Ponad dekadę od ich sakramentalnego "tak", trenerka i piłkarz postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Tym razem nie w naszym kraju.

Kogo Lewandowscy zaprosili na drugi ślub?

Wyselekcjonowanych gości zaprosili do Toskanii, gdzie zorganizowali dwie imprezy. Z pewnością chcieli uciec od paparazzi, ale znani przyjaciele nie wytrzymali i wszystko relacjonowali w sieci. Wśród wybrańców, którzy bawili się na drugim ślubie Anny i Roberta Lewandowskich, znaleźli się, m.in.: Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Zofia Zborowska i Andrzej Wrona. Ania po praz drugi przysięgała miłość Robertowi , tym razem w kreacji projektu Gosi Baczyńskiej. Dziesięć lat temu zaufała w tej kwestii Maciejowi Zieniowi.

Kiedy odnawia się przysięgę małżeńską?

Odnowienie przysięgi małżeńskiej jest możliwe w dowolnym momencie życia. Najczęściej pary decydują się na ten krok przy okazji okrągłej rocznicy ślubu, np.: 10., 15., 25., 50. Po latach można utwierdzić się w swoich uczuciach, wyznać miłość w towarzystwie wyjątkowych osób – dzieci, a nawet wnuków.

Janusz Onufrowicz autor powieści kryminalnej „Szczątki”: Porzuci aktorstwo dla pisania książek?
Sonda
Czy Robert Lewandowski nadal powinien być kapitanem reprezentacji?