Anna Mucha poległa na zadaniach z matematyki dla 8-latków! Leżę

i

Autor: AKPA/Piętka

A Wy znacie odpowiedź?

Anna Mucha poległa na zadaniu z matematyki dla 8-latków! "Leżę"

2022-12-19 21:47

Anna Mucha (42 l.) jak każdy rodzic, musi czasem zmierzyć się z zadaniami specjalnymi... przepraszamy, domowymi, swojego 8-letniego syna. Okazuje się, że pozornie proste pytania z zakresu matematyki dla uczniów szkół podstawowych mogą być znacznie bardziej podchwytliwe, niż mogłoby się wydawać. To ile zostało tych torebek herbaty?! Sprawdźcie sami poniżej, jakie zadanie pokonało aktorkę.

Anna Mucha nie radzi sobie z zadaniami domowymi syna. "Druga klasa podstawówki, ja leżę." Sprawdźcie, jak Wam pójdzie!

Przychodzi do Was wasz 8-letni syn, z prośbą o pomoc w odrobieniu lekcji z matematyki. Pestka, myślicie? Anna Mucha przekonała się, że nie zawsze! Choć syn aktorki, Teodor, ma dopiero 8 lat, zadana mu praca domowa okazała się być nie lada wyzwaniem dla znanej mamy. Aktorka, słynąca z dystansu do siebie, podchwytliwym pytaniem o ilość torebek od herbaty, podzieliła się z fanami.

Druga klasa szkoły podstawowej. Ja leżę... PS. Cały czas czekam na moment, kiedy sinus, cosinus, tangens i cotangens mi się przydadzą - żartobliwie komentowała rodzinne wyzwanie rozbawiona Anna Mucha.

Jakie to zadanie okazało się być na tyle podchwytliwe, że konieczne było puszczenie w ruch korektora? Oto pytania, z jakimi przyszło męczyć się aktorce!

W opakowaniu jest 25 torebek herbaty. Do kolacji zużyto 7 torebek. Ile torebek herbaty zostało? O ile więcej torebek zostało, niż zużyto? O ile mniej torebek zużyto, niż zostało? - brzmiało zadanie z matematyki dla uczniów II klasy szkoły podstawowej. Znacie odpowiedź, czy też łączycie się w bólu? My po treningu liczenia dzieci Michała Wiśniewskiego nie mamy już większych problemów.

Anna Mucha

i

Autor: Instagram/Anna Mucha

Ile Anna Mucha zarobiła na planie "M jak Miłość"? Mowa o astronomicznych kwotach! Więcej szczegółów w naszej galerii poniżej.

Sonda
Czy Ty też miewasz problemy z pomocą dzieciom w odrabianiu zadań domowych?
„Kogel Mogel 4”: Anna Mucha zdradziła pikantne szczegóły o filmie. Czym nas zaskoczy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany