Anna Mucha rzuciła papierami! Odchodzę!

i

Autor: AKPA/Piętka

Co dalej z karierą aktorki?

Anna Mucha rzuciła papierami! "Odchodzę!"

2022-10-11 16:37

Anna Mucha (42 l.) nieźle zaskoczyła swoich fanów! Wątek granej przez nią w "M jak Miłość" postaci, Magdy zdradzanej przez swojego męża, Andrzeja, własnie nabiera rumieńców. Nie ma więc mowy o tym, aby tak nagle go zakończyć! Pomimo to przy urywku zwiastunu kolejnego odcinka aktorka napisała niepokojące słowa... Czyżby planowała opuścić produkcję serialu? Więcej poniżej!

Anna Mucha odejdzie z "M jak Miłość"? Sensacyjny zwrot akcji w serialu zmylił fanów

Anna Mucha występuje w wielu produkcjach - z serialem "M jak Miłość" jest związana praktycznie od samego początku. Do obsady dołączyła jeszcze w 2003 roku, a od tamtej pory grana przez nią postać Magdy wciąż mierzy się z kolejnymi, życiowymi perypetiami. Ostatnio doświadcza zdrady ze strony męża, Andrzeja Budzyńskiego!

Wielbiciele "M jak Miłość" w napięciu czekają na rozwój wydarzeń, związany z małżeństwem Magdy. Jeśli więc na planie miałoby nagle zabraknąć Anny Muchy, byliby niepocieszeni! Tym większy niepokój wywołał w nich komentarz aktorki przy jednym ze zwiastunów kolejnego odcinka.

Odchodzę! - napisała Anna Mucha przy krótkim wideo. Fani zareagowali błyskawicznie!

Nie! Po moim trupie. Niech nas Pani nie opuszcza. Serial bez Magdy to nie będzie to samo ?? - podobnych komentarzy przy wypowiedzi Anny Muchy pojawiły się dziesiątki.

Na szczęście okazało się jednak, że to nie koniec wątku Magdy w "M jak Miłość", ani tym bardziej udziału Anny Muchy w produkcji. Aktorka nawiązała jedynie do wydarzeń z kolejnego odcinka, kiedy to jej postać będzie chciała opuścić pracę. Więcej streszczeń poprzednich odcinków "M jak Miłość" znajdziecie tutaj!

"M jak Miłość" to prawdziwie intratny biznes dla aktorki - mówi się, że Anna Mucha zarobiła nawet 120 tys. zł za rolę Magdy! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy Anna Mucha jest dobrą aktorką?
M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany