Wow, ale zmiana!

Ewa Kasprzyk wylewa siódme poty. Internauci zachwyceni jej metamorfozą!

2022-10-11 13:34

Ewa Kasprzyk (65 l.) znów zaskoczyła fanów! Aktorka od stycznia br. pracuje nad sylwetką. Ostatnio na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zachwyciło internautów. "Pani Ewa wygląda jak milion dolarów", zachwycają się fani, zwracając uwagę na zgrabne nogi gwiazdy. Metamorfoza Ewy Kasprzyk robi wrażenie!

Ewa Kasprzyk jest popularną aktorką filmową oraz teatralną. W 2019 roku gwiazda po 36 latach rozwiodła się z mężem, choć warto wspomnieć, że ich małżeństwo od wielu lat istniało już tylko na papierze.

Dziś Ewa Kasprzyk związana jest z młodszym o 8 lat Michałem Kozerskim. Mężczyzna jest brokerem morskim. Posiada on dom w RPA, gdzie para chętnie spędza czas. Jakiś czas temu mówiło się, że Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski planują ślub, co potwierdzali sami zainteresowani. Później aktorka zmieniła zdanie i przyznała w wywiadzie, że woli zostać "wieczną narzeczoną". Do czasu... Jakiś czas temu w "Dzień dobry TVN" Ewa Kasprzyk wyjawiła, że jednak stanie na ślubnym kobiercu!

Ewa Kasprzyk przeszła metamorfozę

W ostatnich miesiącach aktorka postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Od stycznia br. pracuje nad ciałem ze specjalistą, trenerem Leszkiem Klimasem, który pomógł w metamorfozie m.in. syna Edyty Górniak, Allana. Jak dowiadujemy się z Instagrama, Michał Kozerski postanowił dołączyć do ukochanej, gdy zobaczył jej pierwsze efekty.

"Dziś wyglądają jak dwa miliony dolarów w sztabach złota ? jesteśmy dumni z pracy, którą razem wykonaliśmy ?❤️?" - czytamy na instagramowym profilu trenera pary.

Na Instastories możemy zobaczyć również, jak Ewa Kasprzyk ćwiczy na siłowni. Najwyraźniej wylewanie z siebie siódmych potów opłaciło się, gdyż aktorka wygląda fenomenalnie, co nie uszło uwadze fanów. 

"Pani Ewa wygląda jak milion dolarów", "Ło, jakie nogi", "Gratulacje", "Brawo", "Pani Ewa wygląda nieziemsko", czytamy w komentarzach.

Zobaczcie w naszej galerii, jaką metamorfozę przeszła Ewa Kasprzyk! 

Sonda
Lubisz Ewę Kasprzyk jako aktorkę?