Z samego rana Anna Samusionek przekazała tragiczne wiadomości. W środku nocy doszło do potwornej tragedii

2021-10-18 11:33
Z samego rana Anna Samusionek przekazała tragiczne wiadomości. W środku nocy doszło do potwornej tragedii
Autor: Instagram Z samego rana Anna Samusionek przekazała tragiczne wiadomości. W środku nocy doszło do potwornej tragedii

Anna Samusionek z samego rana przekazała tragiczne wiadomości ze swojego domu. W środku nocy doszło do tragedii - nie żyje najbliższy członek jej rodziny. Zdruzgotana aktorka zapowiedziała, że zamierza teraz zniknąć, by w spokoju oddać się żałobie. "Wydobywa się ze mnie wyjący krzyk... Ból jest tak przejmujący, że nie umiem go opisać..." - pisze zrozpaczona Anna Samusionek. Poznajcie smutne szczegóły.

W poniedziałek z samego rana Anna Samusionek przekazała smutne wiadomości. W nocy zmarła jej ukochana mama. Zrozpaczona aktorka wyznaje, że nie mogła się z nią nawet pożegnać.

NIE PRZEGAP: Zostawiła ich na chwilę samych. Maciej Dowbor poświęcił się dla córek

- Moja mama odeszła... Trzy dni przed swoimi 75 urodzinami... Dzień przed urodzinami swojego najmłodszego syna... Jechałam do niej wczoraj szczęśliwa po cudownym koncercie w Słupsku (o którym dziś miał być post), wioząc pyszną wędzoną rybę z Ustki i słynne krówki... Chciałam wszystko opowiedzieć, pokazać zdjęcia i filmy... Nie zdążyłam... O jedno spotkanie za mało... Bez pożegnania... W ciszy snu... - pisze zdruzgotana Anna Samusionek.

Aktorka poinformowała, że zamierza na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowych. Śmierć matki sprawiła jej potworny ból, którego nie jest w stanie opisać słowami.

- Tyle że ze mnie wydobywa się wyjący krzyk... Ból jest tak przejmujący, że nie umiem go opisać... To nie tak miało być... Nie tak... Mamo, Mamciu, Mamusiu... Ps. Czarna kurtyna opadła... Na chwilę za nią zniknę, wybaczcie milczenie... - pisze Anna Samusionek.

Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z wyrazami wsparcia i kondolencjami. Fani doskonale rozumieją, że nikt nigdy nie jest gotowy na stratę ukochanej osoby.

NIE PRZEGAP: Koszmar Zenka Martyniuka powrócił?! Wiemy, co jego syn wyprawiał w sobotni wieczór...

NIE PRZEGAP: Ludzie są zażenowani reakcją jurorów! Na scenie w "Mam talent" pojawiła się striptizerka!

Sonda
Czy cenisz aktorstwo Anny Samusionek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE