Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: AKPA

Rozenek puściła parę z ust!

Aż huczy od plotek o nowej pracy Małgorzaty Rozenek w TVN! Poprowadzi bardzo kontrowersyjny program?

2023-08-30 12:23

Małgorzata Rozenek-Majdan to niekwestionowanie wielka gwiazda stacji TVN. Choć w czerwcu tego roku pożegnanała się z rolą prowadząca program "Dzień dobry TVN", to wiele wskazuje na to, że przed nią nowa zawodowa przygoda. Gwiazda może poprowadzić bardzo kontrowersyjny program! Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu tego roku niespodziewanie pożegnała się z programem "Dzień dobry TVN". Wraz z nią program opuścili: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, czy Filip Chazjer. Okazuje się teraz, że długo na brak pracy narzekać nie może, bowiem w jednym z ostatnich wywiadów gwiazda TVN wyznała, że poprowadzi nowy program.

Małgorzata Rozenek poprowadzi kontrowersyjne show?! Gwiazda TVN mało co się nie wygadała!

Małgorzata Rozenek ku uciesze fanów nie znika z ekranów. W rozmowie z Pudelkiem poinformowała, że niebawem wchodzi na plan nowego programu. Ujawniła, kto będzie uczestnikiem nowego formatu. 

- Uczestnikami będą mężczyźni - zdradziła "Pudelkowi"

Małgorzata Rozenek chwilę później zaszyła usta, to "Pudelek" spekuluje, że może chodzić o polską wersję "Drag Me Out", która ma wkrótce zagościć na antenie TVN, a polegać będzie na występach znanych panów w rolach drag queens. W jury programu zobaczymy: Andrzeja Seweryna, Katarzynę Nosowską oraz Michała Szpaka.

Zobacz poniższą galerię: Ramówka TVN. Tak wyglądały gwiazdy

Syn Małgorzaty Rozenek wyprowadza się za granicę