Gorące fotki!

Aż zaparło nam dech na widok Katarzyny Skrzyneckiej w drapieżnym kostiumie kąpielowym. Co za ciało!

2023-08-06 16:22

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) opublikowała gorące zdjęcia z wakacji. Gwiazda odpoczywała wraz z mężem i córką na pięknych włoskich wyspach. Gwiazda prezentowała się rewelacyjnie. Pięknie opalone ciało podkreśliła mocno wciętym kostiumem kąpielowym z motywami zwierzęcymi. Gorąco się robi pod samego patrzenia. Zobaczcie zdjęcia aktorki w naszej galerii.

Kasia Skrzynecka na wakacje wybrała się wraz z rodziną na Sardynię. Sporo czasu spędzali aktywnie - podróżując i zwiedzając, ale w czasie pobytu w Włoszech nie zapomnieli też o błogim lenistwie na plaży i radosnej zabawie w wodzie. Zdjęcia na których pluska się w czystej, lazurowej wodzie Katarzyna Skrzynecka podpisała bardzo wymownymi słowami: "Szczęściarzem ten, kto po 50-tce potrafi wciąż mieć w sobie radość dziecka". Aktorka rzeczywiście przekroczyła już pięćdziesiątkę, ale nie brakuje jej ani pogody ducha, a ani dziecięcej radości. Jest chyba jedną z najpozytywniejszych polskich gwiazd. Z pewnością nie cierpi również na niedobór seksapilu. Wprost oniemieliśmy, gdy zobaczyliśmy jej zdjęcia z plaży.

Katarzyna Skrzynecka w obłędnym kostiumie kusi na włoskich plażach

Katarzyna Skrzynecka na urlop zabrała nie tylko dobry humor i pozytywne nastawienie, ale także kilka seksownych ciuszków. Naszą uwagę szczególnie przykuł podkreślający sylwetkę jednoczęściowy kostium kąpielowy z głębokim dekoltem, który fantastycznie eksponował pokaźny biust aktorki. Strój uszyty z połączenia dwóch różnych tkanin - w kolorze intensywnego różu i zadziornej brązowej panterki podkreślał figurę i opaleniznę. Na spacery po plaży Skrzynecka dobrała do niego kolorowe pareo, które przewiązywała na biodrach jak zwiewną spódnicę. Wyglądała znakomicie - kusząco i powabnie. Nie dziwne, ze fani nie szczędzili komplementów:

"Piękna, wspaniała, bardzo seksowna o bogini kształtach Pani Kasia, kostium extra"

"Piękna kobieta wewnątrz i zewnątrz, miłego urlopu pani Kasiu"

"Piękny kostium a w nim piękna, spełniona kobieta."

"Pięknie Pani wygląda! Szczególnie w różowym stroju"

Polecamy galerię: Katarzyna Skrzynecka w seksownym kostiumie na włoskich plażach

Pod Katarzyną Skrzynecką załamał się stół!
Listen on Spreaker.