Basia Kurdej-Szatan

i

Autor: Akpa Basia Kurdej-Szatan

Co się dzieje?

Barbara Kurdej-Szatan jest chora! "Rozpaczam"

2022-12-12 9:46

Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) opublikowała w sieci nietypowy wpis. Poinformowała, że zmaga się z chorobą, dlatego nie mogła osobiście towarzyszyć mężowi podczas koncertu. "Rozpaczam, że nie mogę być na tym koncercie jak zawsze, a mąż podczas wystąpienia, 'stawia mnie' na pianinie" - ekscytowała się.

Barbara Kurdej-Szatan jako jedna z najpopularniejszych aktorek w kraju może liczyć na niebywałą atencję ze strony mediów. Gwiazda, która popularność zyskała dzięki serialowi "M jak miłość", dziś skupia się głównie na karierze konferansjerskiej. Jak głoszą medialne przecieki, już niebawem razem z mężem rozpocznie prace na planie porannego programu, tymczasem poinformowała w mediach, że nie mogła towarzyszyć ukochanemu podczas koncertu, ponieważ jest chora.

Barbara Kurdej-Szatan jest chora! "Rozpaczam"

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała w mediach specjalny post, w który pochwaliła się, że mąż ciągle o niej myśli. Aktorka nie mogła stawić się na koncercie, na którym grał mężczyzna, ale mimo wszystko było obecna podczas show. Rafał Szatan połączył się z nią za pośrednictwem internetu, więc gwiazda mogła poczuć, jakby była na miejscu.

- Kiedy przez chorobę omijają mnie 3 spektakle, spotkanie autorskie w Opolu i nasz ulubiony coroczny koncert w Filharmonii Opolskiej z cudownymi artystami z Opole Gospąel Choir…. I rozpaczam, że nie mogę być na tym koncercie jak zawsze, a mąż podczas wystąpienia, „stawia mnie” na pianinie to było piękne. Rafał, dziękuję, że mogłam choć przez chwilę pobyć z wami tam. Ściskam publiczność z każdego wydarzenia tych dni, życzę wam dużo zdrówka! Ja wciąż walczę - relacjonowała.

Gwiazda nie ukrywała ekscytacji, jednocześnie chwaląc męża za wspaniały występ. Internauci podeszli do sprawy podobnie, śląc pod adresem Szatana miłe słowa. Warto dodać, że na nagraniu aktorka zaprezentowała się w naturalnej wersji.

- Miłość jest piękna.

- Genialny mąż - czytamy.

Cóż, zima nieco zaskoczyła, dlatego różnego rodzaju przeziębienia nikogo nie dziwią.

Sonda
Lubisz Basię Kurdej-Szatan?