Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: AKPA / Michał Baranowski Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan

Moda

Barbara Kurdej-Szatan w kanarkowym zestawie. Spodnie do wymiany, z butami też nie zaszalała

2022-10-06 16:21

Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) i Rafał Szatan (34 l.) pojawili się 5 października na premierze filmowej "Miłość na pierwszą stronę". Aktorka miała na sobie rzucającą się w oczy stylizację. Niestety, nie wypadła najlepiej.

5 października obfitował w branżowe wydarzenia. Najważniejszym z nich była oczywiście uroczysta premiera filmu o Ani Przybylskiej, na której pojawiło się mnóstwo gości, a Oliwia Bieniuk wystylizowała się nawet na mamę z jej ostatniego publicznego wyjścia. Z kolei w Norblinie gwiazdy pozowały na ściance produkcji "Miłość na pierwszą stronę". Z tłumu wyróżniała się z pewnością Barbara Kurdej-Szatan która miała na sobie kanarkowy zestaw. Niekoniecznie udany.

Barbara Kurdej-Szatan zalicza modową wpadkę na premierze filmowej

Barbara Kurdej-Szatan nigdy nie uchodziła za ikonę stylu, ale dzięki współpracy ze stylistami czy znanymi projektantami udawało jej się zaskoczyć, a czasem i zainspirować fanki. Niestety, nie wydarzyło się to 5 października podczas filmowej premiery w kinie Norblin. Aktorka postawiła na żółtą koszulą, którą wkasała w spodnie 7/8. Nie dość, że pstrokaty kolor jej ubrań mógł oślepiać, to pasek zapięła w bardzo niechlujny sposób. Być może chciała połączyć elegancki styl z nieco luźniejszym? Nawet jeśli, to nie wyszło.

Warto również dodać, że sandałki na szpilce nie były dobrym wyborem, ponieważ sprawiały wrażenie, jakby stopy aktorki próbowały się z nich wydostać. Zdecydowanie lepszym wyborem były modne w tym sezonie skórzane kozaki czy zamszowe botki, które świetnie współgrałyby z szerokimi spodniami. Czarne pasowałyby idealnie do kanarkowej koszuli.

Myślicie, że następnym razem Basia skorzysta z porad stylisty? Zobaczcie sami jej zdjęcia w galerii poniżej i oceńcie sami jej ubiór z premiery "Miłość na pierwszą stronę"

Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO
Sonda
Lubisz Basię Kurdej-Szatan?
Nasi Partnerzy polecają